Bitcoin ve kripto piyasası tekrar pompalanırken ve Bitcoin yarılanması yaklaşırken, daha fazla kripto analisti ve tüccar BTC'nin yakında sert pompalamaya başlamasını bekliyor.

Ünlü Kripto Analisti Yarılanma Öncesi Bitcoin’de Coşku Dolu Tahminde Bulundu

Şimdiye kadar dile getirilen rakamlar arasında, fiyat yarıya indirilmeden önce Nisan ayında hızlanmaya başlarsa, Bitcoin başına 11.000 dolar ve 18.000 dolar bulunuyor.

"Hedef 18.000 Dolar"

Analist @CryptoMichNL, kriptomarketteki mevcut durumun, son zamanlarda sıkça bahsettiği piyasanın muazzam bir volatiliteye girdiği zaman Ocak 2016'ya benzediğine inanıyor. Bu durumun yaklaşık üç ay sürmesi gerektiğini belirtti ve daha sonra Bitcoin'in Mayıs ayında yaklaşan yarılanmaya kadar güç vererek pompalamaya başlamasını bekliyor.

Uzman fiyat hedefinin 18.000 dolar olduğuna inanıyor. 2017'de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi ise 17 Aralık'ta 19.772 $ idi.

‘Bitcoin 11 Bin Dolara Yükselmek Üzere’

Yatırımcı ve tüccar 'D.I.Y Investing', grafikte Parabolik SAR olduğunu gösteriyor. Bitcoin'in 11.000 dolara yükselmesini bekliyor.

Tüccar ayrıca piyasadaki Bitcoin hakimiyetinin yükseldiğine dikkat çekiyor. "D.I.Y Investing", bir sonraki ralliye öncülük edebilecek altcoinler olacağı sonucuna varıyor.

‘Kripto Piyasası Oldukça Duyarlı'

Kripto uzmanı ve köşe yazarı Joseph Young, kripto pazarındaki hemen hemen her şeyin yatırımcı hissine bağlı olduğuna inanıyor. Bunun öngörülemez hale getirdiği ve bir fiyat artışının veya bir fiyat düşüşünün, en azından beklediğinizde aniden artabileceğini vurguluyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ