Daha büyük bir resim hala iyi görünüyor, uzun vadeli bir eğilim hala aktif, bir kripto para analisti, BTC'nin bir süredir yanlara doğru işlem yapabildiğini söylüyor.

Daha büyük bir resim hala iyi görünüyor, uzun vadeli bir eğilim hala aktif, bir kripto para analisti, BTC'nin bir süredir yanlara doğru işlem yapabildiğini söylüyor.

Bugün erken saatlerde Bitcoin fiyatı 7.790 dolara yükseldi ve büyümeye devam ediyor. Daha önce kriptom.com tarafından bildirildiği üzere, Bitcoin bir alım trendine girmiş durumda ve bu nedenle amiral gemisi para birimi 8.000 dolar seviyesini tekrar almayı hedeflediğinden BTC'yi kısaltmak tehlikeli olabilir.

Ancak bazı analistler Bitcoin fiyatının düşebileceğini söyleyerek pazardaki düşüş etkisi üzerine bahis yapmaya devam ediyor. Ancak diğerleri, BTC'nin hemen artmasına rağmen genel yükseliş trendinin hala bozulmamış olduğunu sevinçle söylüyorlar.

Birkaç Ay Yan İşlem Yaptıktan Sonra 13.000 Dolar Seviyesine Mi Çıktınız?

Analist @CryptoMichNL, düşüş trendi içindeki trend çizgisi hala devam etse de, genel olarak uzun vadeli yükseliş eğiliminin devam ettiğini ifade ediyor.

Bitcoin’in birkaç ay yan ticaret yapabileceğini de sözlerine ekleyen ünlü analist bununla birlikte, grafikte Bitcoin'in bundan sonra - 13.000 dolarlık alana ulaşmasını beklediği hedefi işaretlemek için yükselen bir çizgi çiziyor.

Düşüş Tahmini: 6.300 Dolar

Bir başka tüccar ve analist, @nebraskangooner, düşüş hissini paylaşıyor gibi görünüyor. Mevcut seviyeden Bitcoin fiyatının düşmesinin muhtemel olduğunu söylüyor. Bu durumda BTC fiyatı 6.300 dolara kadar düşüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ