Three Arrows Capital CEO'su Su Zhu, Bitcoin'in Nisan ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmaya hazır olduğuna inanıyor.

Three Arrows Capital CEO'su Su Zhu, Bitcoin'in Nisan ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmaya hazır olduğuna inanıyor.

Bitcoin Bu Seviyeye Gelecek

Three Arrows Capital kurucu ortağı ve CEO'su Su Zhu, 88.888 dolarlık son derece kesin Bitcoin fiyat hedefini ortaya çıkarmak için Twitter'a gitti. Ünlü milyarder kripto para dünyasının amiral gemisinin bundan iki aydan daha kısa bir süre içinde yukarıda belirtilen hedefe ulaşabileceğini iddia ediyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Aşırı Açgözlülük

21 Ağustos'ta Bitcoin, Bitstamp borsasında üç ayın en yüksek seviyesi olan 49.830 $'a ulaştı ve boğalar şimdi sürücü koltuğuna geri döndü.

Alternative.me'nin “Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi”, “aşırı açgözlülük” alanına girdikten sonra şimdi 78'de.

Yine de endeks, Şubat ayında ulaşılan 95'lik zirve seviyesinden hala uzak.

Uzun Vadeli Bir Hedef

Uzun vadeli fiyat tahminleri söz konusu olduğunda, Zhu, UpOnly ile Şubat ayı sonlarında yaptığı bir röportajda, Bitcoin'in önde gelen değer deposu olarak altının pazar payını kırması halinde gelecekte 2,5 milyon dolara ulaşmasının "kesinlikle mümkün" olacağını söyledi. :

O zaman zaten 100 trilyon doların yarısına ulaştınız ve bu sizi BTC başına 2,5 milyon dolara götürecek ve bence bu kesinlikle mümkün.

Zhu, 2012 yılında eski lise sınıf arkadaşı Davies ile birlikte dairelerinde Three Arrows Capital'i başlattı. Başlangıçta gelişmekte olan piyasalarla çalıştıktan sonra, hedge fonu odağını kriptoya çevirdi ve kurucularını milyarderlere dönüştürdü.

Three Arrows Capital, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Avalanche'ın yanı sıra bir dizi DeFi protokolüne (diğerlerinin yanı sıra Aave, Balancer, SushiSwap) ve kripto para birimi şirketlerine (diğerlerinin yanı sıra BlockFi, Deribit) yatırım yaptı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ