Milyarder ve eskiden kripto para birimlerinin sert eleştirmeni Mark Cuban, şu anda sahip olduğu Dogecoin miktarını açıkladı

Milyarder ve eskiden kripto para birimlerinin sert eleştirmeni Mark Cuban, şu anda sahip olduğu Dogecoin miktarını açıkladı

Dogecoin Rakamı Açıklandı

Shark Tank'ın ortak sunucusu ve Dallas Mavericks'in sahibi olan girişimci Mark Cuban, Dogecoin varlıklarının hiç de büyük olmadığını tweetledi.

"DOGE'de 15.000 dolardan az bir varlığa sahibim."

DOGE hakkında bir Twitter tartışması sırasında Cuban, kişisel Dogecoin cüzdanının ve (çevrimiçi mağazası DOGE'yi oyunlarına mal ve bilet satmak için kabul eden) Mavericks ekibinin bakiyesinin 15.000 $'dan az olduğunu açıkladı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Tartışma katılımcılarından biri, bunun milyarderin kriptoda tutulan 4.4 milyar dolarlık net değerinin sadece küçük bir kısmı olduğuna dikkat çekti.

Geçen yıl ve öncesinde, Dallas Mavericks'in sahibi bir kripto düşmanıydı, genellikle Bitcoin'i (ve diğer kriptoları) eleştiriyordu.

Bununla birlikte, milyarder tutumunu değiştirdi ve şimdi Bitcoin'i bir değer deposu olarak adlandırıyor ve ona göre DOGE, gerçek bir para birimi olarak kullanılabilecek en iyi kripto para birimi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ