Kısa bir süre önce, Bitcoin'in fiyatı 7.000 dolarlık bariyeri kırdı ve şimdi 7.027 dolardan işlem görüyor. Bu arada, ABD Kongre adayı David Gokhshtein, Bitcoin'e bir değer deposu dedi.

Ünlü Politikacıdan Bitcoin Açıklaması

Kısa bir süre önce, Bitcoin'in fiyatı 7.000 dolarlık bariyeri kırdı ve şimdi 7.027 dolardan işlem görüyor. Bu arada, ABD Kongre adayı David Gokhshtein, Bitcoin'e bir değer deposu dedi.

Bu yıl 3 Kasım'da seçime katılan bir Cumhuriyetçi Kongre adayı David Gokhshtein, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin hakkında yorum yapmak için tekrar Twitter'a gitti. Şimdi, Bitcoin'in, bir değer deposu olduğunu belirttiğinden, ABD Kongresi için kripto yanlısı bir aday gibi görünüyor.

Takipçileriyle, hangi koinin hızlı ödeme aracı olarak en uygun olacağı konusunda bir konuşma yaptı. Önerdiği seçenekler LTC ve DGB.

Gokhshtein, Twitter sayfasında üçüncü büyük kripto para birimi olan XRP ile ilgili olumlu bir yorum yaptı.

Yorum yazısında, DGB takipçileri memnuniyetle karşılık verdi ve kripto paralarını övdü. XRP hayranları da seslerini yükseltti.

‘Bu sonraki pompa beyninizi eritecek - $ BTC’

Çok sayıda XRP kullanıcısı için Crypto influencer, Crypto_Bitlord, yakın zamanda Bitcoin'in hayranı olduğunu kanıtladı. BTC bugün 7.000 dolara ulaştıktan sonra, büyük kripto para birimi hakkında art arda iki yükseliş tweet'i yayınladı ve bir sonraki Bitcoin pompasının çok etkileyici olabileceğini söyledi.

Bitcoin işlem hacmi 3 ayın en düşük seviyesine gerildi

Bununla birlikte, şu anda her şey Bitcoin temelleri için iyi değil. Glassnode'den alınan rakamlara göre, Bitcoin Ortalama Değişim Ayarlı İşlem Hacmi bugün üç ayın en düşük seviyesi olan 10.836.27 $ 'a ulaştı.

 Aynı süre boyunca ölçülen bir önceki düşük seviye Ocak başında kaydedilmiş ve toplamda 10.948,27 $ olmuştu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ