Bitwise Asset Management'ın baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağından emin olduğunu açıkladı.

Ünlü Stratejist Bitcoin İçin Çarpıcı Tahmini Açıkladı

Bitwise Asset Management'ın baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağından emin olduğunu açıkladı.

Bitcoin 2024 Yılında Zirvede Olacak

Fox Business ile yaptığı yeni bir röportajda Hougan, Bitcoin'in muhtemelen yakın vadede 30.000 dolar seviyesini geçeceğini ve sonunda gelecek yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını söylüyor.

Hougan, kripto piyasalarının çok hızlı yükseldikten sonra geçen yıl skandallarla vurulduğunu, ancak dijital varlıkların artık aşırı kaldıraçtan kurtulduktan sonra toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor.

“Kesinlikle sonunda 30.000 doların üzerine çıkacağımızı düşünüyorum ve dediğim gibi, tüm zamanların en yüksek seviyelerine geçeceğimizi düşünüyorum. Belki bu yıl değil, ama kesinlikle gelecek yıl."

SEC’e Eleştiri

Hougan, 21. yüzyıldaki teknolojik yenilikleri düzenlemek için 1930'larda oluşturulan kuralları uyguladığı için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler'ı da eleştiriyor.

“Bu alan, Amerika'da daha fazla düzenleme için yalvaran tek sektör. Faydaların Amerikan halkına uygulanabilmesi için daha fazla kural, daha fazla netlik istiyoruz. Gensler ve SEC, 1930'larda yazılan bu kuralları 21. yüzyıldaki bir teknolojiye uygulamaya çalışıyor. İşe yaramıyor.

Bitcoin bu yazı yazılırken 29.416 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ