Yeni bir dizi röportajın ilkinde, onları neyin tıkladığını öğrenmek için eToro’nun en başarılı Popüler Yatırımcılarıyla sohbet edeceğim.

Ünlü Trader Bitcoin ve Altcoin Görüşünü Açıkladı

Yeni bir dizi röportajın ilkinde, onları neyin tıkladığını öğrenmek için eToro’nun en başarılı Popüler Yatırımcılarıyla sohbet edeceğim. Hafta sonu boyunca Elit Popüler Yatırımcı Jay Smith ile kriptoşet sektörüne bakış açısı, neyi beklediğini ve onu neye yatırım yaptığını anlattım.

Kripto varlıklara yatırım yapmanıza ne neden oldu?

Çoğu insan gibi, Bitcoin'i fiyat takdirinden duydum. Ama bir değişim aracı olarak verimlilik ve beni daha derinden çeken topluluk tarafından kontrol edilen bir para birimine sahip olabileceğimiz fikriydi. Teknik incelemeyi birkaç kez okudum ve beni etkileyen şey, “bulut” un bir uzantısı gibi olmasıydı. Tokenlar, kimsenin kontrol etmediği internetteki bir defterde saklanır. Gerçekten böyle bir şey yoktu.

O zamandan beri, akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi beni daha da heyecanlandırdı - tamamen merkezi olmayan, izinsiz hizmetler potansiyeli.

Bilgilerinizi nereden alıyorsunuz?

Bugünlerde büyük kriptolarla bağlı kalıyorum, ancak alanda tanınmış figürlerin bazı harika kitaplarını buldum. Genellikle, bu günlerde bilgilerimin çoğunu Twitter ve Reddit'ten alıyorum. Bunlar topluluğun zamanlarının çoğunu geçirdiği yerlerdir. Herhangi bir ilginç haber genellikle oraya çok çabuk ulaşır.

Kripto varlıklar için bakış açınız nedir? Hangisi hakkında en heyecanlısın? Hangileri aşırıya kaçıyor?

Bitcoin ve Litecoin gibi “para paraları” konusunda çok yükselişim var, aynı zamanda Monero ve Dash gibi gizlilik paralarında da. En sevdiğim altcoin BAT - Basic Attention Token.

İyi potansiyele sahip olanlar ile aşırıya kaçanlar arasında bir orta yol vardır. Benim için Ethereum, Cosmos, Tezos, Cardano ve IOTA - tüm büyük akıllı sözleşme platformları bu kategoride yer alıyor. Burada maruz kalmamak, büyük bir şeyi kaçırmak anlamına gelebilir, ancak bu projelerin potansiyellerine ulaşması için hala çok fazla çalışma gerekiyor ve kaçınılmaz olarak bazıları asla olmayacak.

 Benim için en çok abartılan paralar çoğunlukla ICO projeleri. Şimdi çoğu öldü. Aşırı kaldığını düşündüğüm diğer bazı projeler EOS, NEO ve Bitcoin Cash ve Bitcoin Satoshi’s Vision gibi Bitcoin sahte projeleri. İlk ikisi kale direklerini değiştirdi ve orijinal vaatlerini yerine getiremedi. Son ikisi oldukça basit. Bitcoin'den yeterince farklı değille ve alakalı kalmak için yanıltıcı pazarlama kullanırlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ