Real Vision Bot, dijital varlık pazarından daha iyi performans göstermesiyle tanınır ve tarihi performansı, yakın zamanda Real Vision'ın kurucusu ve makro gurusu Raoul Pal tarafından "şaşırtıcı" olarak etiketlendi.

Ünlü Ticaret Botu, Piyasadan Daha İyi Performans Göstermek İçin Bu ETH Altcoinini Seçti

Real Vision Bot, dijital varlık pazarından daha iyi performans göstermesiyle tanınır ve tarihi performansı, yakın zamanda Real Vision'ın kurucusu ve makro gurusu Raoul Pal tarafından "şaşırtıcı" olarak etiketlendi.
Real Vision Bot, bir "kovan zihni" fikir birliği oluşturduğu söylenen algoritmik portföy değerlendirmeleri bulmak amacıyla bir anket yürüttü.

Kuantum analisti Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heidena tarafından ortaklaşa kurulan Real Vision Bot, bir "kovan zihni" fikir birliği oluşturduğu söylenen algoritmik portföy değerlendirmeleri bulmak amacıyla bir anket yürüttü. Sonuçlara göre, piyasa katılımcılarının çoğunluğu Ethereum'u güçlü bir şekilde tercih etmek için oy kullandı. Ethereum dışında, katılımcılar portföylerini Polygon (Matic) ile fazla ağırlıklandırmak için oy kullandılar. Katılımcılar listesindeki üçüncü varlık ise Bitcoin. En şaşırtıcı katılım, Real Vision Bot tarafından ilk kez seçilen Matic'tir.

Ücretsiz RealVision Exchange kripto portföyünün en son tahsisi ve Bot'un tercihi. Ankette ilk kez Polygon liderliği ele geçirdi, ardından USDC, Ethereum ve AVAX geldi. Bot, ikincisinden o kadar emin değil ve Bitcoin'de ~% 10'u elinde tutuyor.

Anket ayrıca Tether USD (USDT), ardından Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM) ve Polkadot'un (DOT) piyasadan daha iyi performans göstereceğini ortaya koydu.

Kripto piyasası, Terra ve FTX ekosisteminin çöküşünün toplu bir satışı tetiklemesinden sonra bir süredir düşük performans gösteriyor. Bu anketin sonuçları, piyasanın toparlanabileceğine dair daha yüksek bir beklenti olduğunu gösteriyor.

Benzersiz Adresleri Artıran Ethereum Kayıtları

Real Vision Bot, dijital varlık pazarından daha iyi performans göstermesiyle tanınır ve tarihi performansı, yakın zamanda Real Vision'ın kurucusu ve makro gurusu Raoul Pal tarafından "şaşırtıcı" olarak etiketlendi. Ona göre, ilk 20 kripto varlığının toplu kovasını yüzde 20 oranında geride bırakma rekoru övgüye değer. Tüccarlardan anketler aldığı düşünüldüğünde bu daha ilginç.

Mart ayında Real Vision Bot, Ethereum tarafından yönetilen ve ardından Bitcoin, Terra, Polygon ve Polkadot tarafından yönetilen ankete dayalı portföy tahsisini yayınladı. Dönem içinde, portföylerin Ethereum ve Luna varlıklarına eklendiğini ve diğer varlıkları da daha küçük porsiyonlarda eklediğini gözlemledi.

RealVision Exchange kripto portföyünün son tahsisi. Hem Exchange hem de Bot, tahsislerini Ethereum ve Terra'ya yükseltir. Cardano ve VeChain, tahsise geri dönüyor. Genel olarak, daha küçük pozisyonların oldukça çeşitli bir karışımı.

Ethereum, birleşmeden sonra büyük bir fiyat artışı için tüyo aldı. Fiyatta önemli bir artış görülmese de benzersiz adres sayısı artmaya devam ediyor. Ethereum yükseltmesi sırasında, toplam benzersiz adres sayısı 205.410.380 olarak gerçekleşti. 14 Ekim itibarıyla rakam 208.018.737 civarındaydı. Bu, insanların ağı keşfederken ilgi gösterdiğini gösterir. Bunlardan bağımsız olarak, Ethereum'un sosyal etkinliği birleşmeden sonra bir düşüşle karşı karşıya kaldı ve 6 Ekim itibarıyla 8,46 milyon sosyal söz ve 24,07 milyar sosyal etkileşim kaydetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ