Kripto para traderı ve analisti Lark Davis, Temmuz ayında önemli ölçüde değer kazanacağını tahmin ettiği dört dijital varlığı isimlendiriyor.

Ünlü Trader’a Göre Bitcoin Haricinde Bu Kripto Para Birimleri Temmuz’da Patlama Yapacak

Kripto para traderı ve analisti Lark Davis, Temmuz ayında önemli ölçüde değer kazanacağını tahmin ettiği dört dijital varlığı isimlendiriyor.

Hangi kripto paralar?

Davis, yaklaşık 400.000 YouTube abonesine amiral gemisi kripto para biriminin büyük bir ralli için hazır olabileceğini söyleyerek, Bitcoin ile listesini başlatıyor.

“…Bitcoin, Temmuz ayında izlenecek listemizde bir numara. Bitcoin büyük bir hamleye hazırlanıyor olabilir.”

Ancak trader, Bitcoin'in kısa sürede patlayıcı bir ralli yapmasının olası olmadığına dikkat çekiyor.

“650 milyar dolarlık bir piyasa değerinde, Bitcoin'in bir gecede 20 kat veya bunun gibi bir şey çekmesini beklemeyin. Ancak Temmuz ayında Bitcoin için oldukça iyi bir hareket görebiliriz.”

Davis, Ethereum'u, işlem ücreti sisteminde iyileştirmeler yapması beklenen Londra yükseltmesi gibi katalizörler tarafından Temmuz ayında büyük kazançlar görebilecek ikinci kripto para birimi olarak adlandırıyor.

“Ethereum'un Temmuz ayında çok büyük katalizörleri var…

Bu yüzden, yaklaşık iki veya üç hafta içinde Ethereum'a bazı güncellemelerin geldiğini göreceğiz. Yaklaşan Ethereum London forku, Ethereum için bu ileri görüşlü inovasyonda önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.”

Cardano atılım yapabilir

Davis, bu yaz akıllı sözleşmeler başlatma yolunda olan Cardano'nun (ADA) listedeki üçüncü kripto para birimi olduğunu söylüyor.

Kripto para birimi Cardano sonunda akıllı sözleşme çağına girmek üzere. Bu, Cardano'nun gerçekten bir şeyler yapmaya başlayabileceği anlamına geliyor…

Akıllı sözleşmelerimiz geldiğinde tüm bu şeyler gerçekten patlayacak. Çünkü o zaman bu, likidite toplayıcılara, merkezi olmayan borsalara, NFT pazarlarına, borç alma ve borç verme yerlerine, otomatik piyasa yapıcılara sahip olacağımız anlamına gelecek. …”

Son olarak Davis, yılın en patlayıcı kripto paralarından birinde “çok yükseliş” olduğunu söylüyor.

Polygon (MATIC) oldukça dikkat çekiyor

Kripto para birimi Polygon (MATIC), son aylarda hızlı bir şekilde benimsenmeye tanık oldu ve traderlar, doğal hızı ve düşük işlem ücretleri sayesinde ağı giderek daha fazla kullanıyor. Protokol, Ethereum uyumlu blok zincirlerinin çok zincirli bir ekosistemini oluşturmak için tasarlanmış bir blok zinciri ölçeklenebilirlik platformudur.

Polygon, 2021'in başında 0,017 dolardan şu anki fiyatı olan yaklaşık 1,13 dolara yükselmiş olsa da - %6,500'lük bir artış söz konusu. Davis, varlığın büyümek için bolca alanı olduğunu söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ