Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, patlama yapmasını beklediği yedi kripto para birimini listeliyor.

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, patlama yapmasını beklediği yedi kripto para birimini listeliyor.

7 Altcoin

Kripto para etkileyicisi, 947.000 YouTube abonesine Ethereum'un (ETH) "patlamak üzere" olan dijital varlıklardan biri olduğunu söylüyor.

Aaron, Ethereum'un ekosisteminin geliştiğini ve bu ayın başlarında ağ yükseltmesiyle tanıtılan ücret yakma mekanizmasının bir sonucu olarak varlığın bir arz şoku geçirdiğini savunuyor.

Kripto etkileyicileri listesinde sıradaki Ethereum rakibi Cardano (ADA). Arnold'a göre, Cardano'nun birlikte çalışabilirliği, yükseliş sinyali olabilecek akıllı sözleşmeleri başlatmaya hazırlanırken büyüyor.

Arnold, Solana (SOL) ve blockchain oracle Chainlink'i (LINK) artan birlikte çalışabilirliğe sahip ek altcoinler olarak öne çıkarıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Kripto YouTuber'ın listesinde beşinci sırada, Arnold'un şu anda ekosistemini genişlettiğini söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche'ın (AVAX) yerel token’ı yer alıyor.

Arnold'un listesinde bir sonraki sırada, yakın zamanda bir sosyal ağ ile ortaklık kuran oyun ve takas edilemez token (NFT) blok zinciri platformu Enjin (ENJ) yer alıyor.

Arnold'un listesindeki son altcoin, Ripple'ın XRP Ledger'ındaki yerel dijital varlık olan XRP'dir. Arnold, XRP için yükselişinin parabolik SAR göstergesinin okunmasına dayandığını söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ