Bitcoin fiyatı 5.000 $ ortalarında tutunmaya devam ederken, önde gelen bir tüccar Bitcoin'in V-dönüşü yapmadan önce daha derine ineceğine inanıyor.

Ünlü Trader Ağustos’ta Bitcoin İçin Bu Seviyeleri İşaretledi Ancak Onun Öncesi Tehlike

Bitcoin fiyatı 5.000 $ ortalarında tutunmaya devam ederken, önde gelen bir tüccar Bitcoin'in V-dönüşü yapmadan önce daha derine ineceğine inanıyor.

Yazım sırasında, Bitcoin, koronavirüs pandemisi devam ederken 5.500 doların biraz altında kalıyor. Kripto tüccarları genel olarak yükselişte. Bununla birlikte, bazıları daha yüksek seviyelere Bitcoin'in yükselmeden önce 4.800 $ 'ın altına düşme olasılığını ileri sürüyor.

7.000 Dolara Yükselmeden Önce 3.800 Dolara Kadar Dip

Tanınmış kripto tüccarı 'DonAlt', hesaplamalarına göre Bitcoin fiyatının düşmek ve bir dip seviyesine ulaşmak üzere olduğunu tweetledi. Tüccar, umduğu V-dönüşünün başarısız olduğunu söyledi. Bu düşüş tahminine rağmen, ‘DonAlt’, bu durum shortlama yapılması gereken bir durum değil, bir kurulum umut eden bir boğa olduğunu söyledi.

Paylaştığı grafikte, tahmin eğrisi 3.800 $ seviyesine düşüyor ve ardından bu yılın yaklaşık Ağustos ayında 7.000 $ bölgesine yükseliyor.

Yorum dizisindeki Bitcoin fiyat çöküşü üzerine madenci teslim olması hakkında sorulduğunda, ‘DonAlt’ şöyle diyor:

“İnsanlar bana en son 2018'de 3,4 bin dolar seviyesini sordu. Madenci teslimiyeti şimdiye kadar her zaman bir gündem olmuştur. Madenciler kârsız hale gelirlerse kapanırlar ve daha kârlı olanlar gelir. ”

Nisan Ayında 6.800 $ - Bu Olası mı?

Tüccar 'Anondran', küresel piyasalardaki ve koronavirüsdeki durumun daha da kötüye gitmemesi durumunda ortaya çıkacak olan kısa vadeli tahminini Nisan ayında paylaştı. 'Anondran', Bitcoin'in gelecek ay 6.800 dolar seviyesine ulaşmasını beklediğini tweetledi.

Birikmeden Sonraki Birkaç Ay İçinde 10.000 ABD Doları ’

"TraderXO", Bitcoin'de de düşüş olmadığını söyledi. BTC'nin düz bir aralıkta birkaç ay geçirmesini ve ardından 10.000 dolara kadar yükselen bir trende girmesini bekliyor.

"TraderXO", katılımcıların BTC'nin daha sonra tekrar dalgalanması ve geri dönmesi yerine bu aralıkta işlem yaparken Bitcoin'i biriktirmesini tercih ettiğini tweetledi.

Analist ‘Crypto Michael’, Bitcoin'in yakında 6.100 dolarlık direnci test edebileceğine inanıyor.

 “ABD Hisse Senetleri dövüşürken BTC $ oldukça sabit kaldı. Dow 18000 puan izliyorum. Genellikle, bir balonun ilk damlası % 35-50'dir, bundan sonra bir rahatlama meydana gelir. Bu, direnç testi olarak BTC $ 6,100 $ 'a itilebilir. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ