Göründüğü kadar şaşırtıcı olan Bitcoin, son birkaç haftadır kripto ilkesinden daha düşük performans gösteriyor;

Ünlü Trader Altcoinlerin Neden Yüksek Riskli Olduğunu Açıklıyor

Göründüğü kadar şaşırtıcı olan Bitcoin, son birkaç haftadır kripto ilkesinden daha düşük performans gösteriyor; CoinMarketCap'ten elde edilen veriler, Bitcoin egemenliğinin - BTC tarafından oluşturulan bu pazarın yüzdesi - son üç gün içinde % 66'dan% 64,9'a düştüğünü göstermektedir.

Bunu daha da bağlamlaştırmak için, bu makalenin yazıldığı tarih itibariyle, Bitcoin son 24 saat içinde% 6 düşerken, Ethereum ve XRP % -3'lük nispeten güçlü performanslar yayınladı.

Bu eğilimi açıklayacak çok az şey var; aslında, üst düzey bir kripto yatırım fonu son zamanlarda altcoinlere yönelimini  azalttı ve Bitcoin'e tahsisini artırdı. Peki bunu neden yaptı.

Zaten yapılmış bir proje, işe yarıyor, 11 yıllık bir geçmişe sahip. Birçok yeni blockchain ve akıllı sözleşme projesi hala geliştirilmektedir ve geliştirmelerini tamamlamak için finansman sağlamaya vurgulanabilir.

Ayrıca, “insanların tipik olarak kaliteye bir uçuş” ya da “güvenliğe uçanlar” olduğunu, “insanların sektörün en güvenli varlığı olan“ Hazineler ”olan mega değere sahip projelere para koymak istediklerini açıkladılar. Kripto varlıkları söz konusu olduğunda, Bitcoin, geri kalanından çok daha likit olduğu için bir Hazine bonosu gibi.

Pantera sadece kripto pazarının Bitcoin etrafında yeni olmaya başlayacağını düşünmüyor, fon ayrıca lider dijital varlığın bu kriz dönemlerinde daha iyi performans göstereceğini düşünüyor.

Mektubun başlarında Morehead, krize karşı alışılmadık parasal ve mali tepkinin Bitcoin için son derece yükseleceğini açıkladı.

Hükümetler kağıt para miktarını arttırdıkça, para miktarında bir artış olmaması durumunda, hisse senetleri ve gayrimenkul gibi sabit miktarlarda olan şeyleri satın almak daha fazla kağıt para alır. Sonuç olarak, altın, bitcoin ve diğer kripto para birimleri gibi diğer şeylerin fiyatını da şişirecekler.

 Bitcoin'i tam olarak nasıl etkileyeceğine gelince, Morehead, bu fonla, BTC fiyatının 20.000 doların üzerinde "yeni bir rekor kırması" nın mevcut fiyat noktasından en az % 230 ralliyi işaretleyeceğini bunun ise yaklaşık 12 ay süreceğini açıklıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ