Bitcoin son zamanlarda küçük bir iyileşme gösterdi ve bazıları önceki düşük seviyelerini test edebileceğini tahmin etmesine rağmen 6.000 $ ortalarındaki konumunu koruyor.

Ünlü Trader Bitcoin’de Bu Seviyeleri Boğa Koşusu İlan Etti

Bitcoin son zamanlarda küçük bir iyileşme gösterdi ve bazıları önceki düşük seviyelerini test edebileceğini tahmin etmesine rağmen 6.000 $ ortalarındaki konumunu koruyor.

Bazıları kısa vadede aşağı yönlü bir senaryonun daha muhtemel olduğunu kabul etse de, trader'lar genel olarak yükseliş eğilimindedir.

Amsterdam merkezli analist Michael van de Poppe, Twitter'daki yükselişinden daha düşüşünü paylaşıyor. Bitcoin'in 7.100 dolar seviyesini test etmek için başka bir denemeye ihtiyacı olabileceğine inanıyor. Ancak, amiral gemisi para biriminin bir gerileme yapmasını ve 5,800 $ - 5,600 $ seviyesine dönmesini beklemektedir.

Tüccar 'George' da şu anda düşüş eğiliminde ve büyük bir kırmızı mumun BTC'nin 700 $ 'ı düşürmesi için yakında görünmesini beklediğini tweetliyor.

“Kırmızı 700 dolarlık bir mum görmeden önce sadece bir an meselesi.”

8,876 $ kartlarda

Kripto tüccarı 'Bitcoin Jack' şimdiye kadarki en boğa alımını tweetledi. Bitcoin'in 2.000 $ 'dan fazla kazanmasını ve 8.876 $ seviyesini bulmasını bekliyor ve tahminin topluluğa biraz çılgınca gelebileceğini itiraf ediyor.

“Yanlış olursam alacağım rosto çılgın olacak. Kendi riskinizi yönetin ”

Tanınmış tüccar ve yatırımcı 'Crypto Rand' topluluğa kırk gün içinde büyük bir Bitcoin etkinliğinin (uzun zamandır beklenen yarılanmanın) gerçekleşeceğini hatırlattı. Madenci ödüllerinin boyutunu sadece yarıya indirmekle kalmayıp, bazı madencilerin kulelerini kapatmaları ve yenileri yerine gelene kadar işi bırakmaları bekleniyor.

Her iki faktör ve özellikle de ilk faktör, piyasaya verilen BTC miktarını azaltacak ve bu nedenle daha az kıtlayacaktır.

'Crypto Rand', Bitcoin sahiplerinin emniyet kemerlerini takmaları gerektiğini, ancak durumun hemen değişmesini beklememelerini önerdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ