Kripto trader’ı Lark Davis, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum'un piyasa değerine ulaşabilecek 4 altcoin için daha bitmedi vurgusu yapıyor.

Kripto trader’ı Lark Davis, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum'un piyasa değerine ulaşabilecek 4 altcoin için daha bitmedi vurgusu yapıyor.

En Büyük Rakipler

Davis, yeni bir videoda 419.000 YouTube takipçisine Binance Smart Chain'in (BSC) küresel kripto borsası Binance'in desteğine sahip olduğu için Ethereum'un en büyük rakiplerinden biri olduğunu söylüyor.

“Binance Smart Chain’de birçok şey oluyor. Şu anda Binance Akıllı Zincirinde 17.4 milyar dolarlık toplam değer kilitlendi. Ayrıca Binance Smart Chain’de oldukça büyük bir uygulama patlaması olduğunu da görebilirsiniz, bu nedenle en büyüğü, elbette, toplam değeri 5,83 milyar dolar olan Pancakeswap kilitl.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Kullanıcıları var. Toplam değeri kilitledi. Günlük işlem sayısı çıldırıyor. Kullanımı oldukça kolaydır. Binance ana borsası ile entegrasyonları ve ucuz ücretler ve hızlı işlemlerle genel olarak oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi olduğunu düşünen çok sayıda insanın BSC'ye geçtiğini görmeniz şaşırtıcı değil."

Terra LUNA

Davis'in listesinde bir sonraki, merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA). Kripto etkileyicisine göre, Terra'nın tokenomikleri LUNA'nın uzun vadeli değeri için uygun olabilir.

Terra için Columbus-5 yükseltmesinin önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor ve UST stablecoin'inden yararlanan bir dizi projeyi tanıtmayı hedefliyor.

Solana ve AVAX

Trader listesinde üçüncü sırada Ethereum rakibi Solana (SOL) yer alıyor. Davis'e göre Solana'nın değeri, büyüyen ekosisteminin hemen ardından hızla yükseliyor.

Davis'in listesindeki dördüncü kripto varlık, "Finans İnterneti" olarak isimlendirilen Avalanche (AVAX)'dir. Davis, akıllı sözleşmeler alanında nispeten gecikmiş bir altcoin gibi göründüğü için AVAX'ın ilginç olabileceğini söylüyor.

“Daha fazla projenin ortaya çıktığını görüyoruz. Birkaç gün önce lansmanı yapılan Benqi vardı. Şu anda bir likidite madenciliği programı yapıyorlar, bu yüzden diğer ekosistemlerdeki bazı büyük pumpları kaçırmış gibi hissediyorsanız, belki AVAX’a bakmak daha ilginç çünkü aynı seviyede bir fiyat pumpı olmadı ve kripto para bu hafta %80-90 ya da bir şey kadar yükseldikten sonra diyorum. Ancak bu söyleniyor, ekosistem henüz çok önemli bir şekilde başlamadı. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ