Belirsizlik durumları devam etse de Bitcoin için devasa tahminler gelmeye devam ediyor. Son tahmin ünlü Trader Peter Brandt’ten geldi.

Ünlü Trader’dan Bitcoin İçin Şaşırtan Tahmin

Belirsizlik durumları devam etse de Bitcoin için devasa tahminler gelmeye devam ediyor. Son tahmin ünlü Trader Peter Brandt’ten geldi.

Kıdemli tüccar Peter Brandt, grafikte benzersiz bir aralık modeli gördüğü için Bitcoin hakimiyetinin bir kırılmaya işaret ettiğine inanıyor.

Bu, Bitcoin'in, Bitcoin dışındaki alternatif kripto para birimlerini ifade eden altcoinlerden daha iyi performans göstermesine neden olabilir. Brandt, Bitcoin hakimiyet tablosunun, birden fazla üst ve alt sınır temasıyla 24 aylık bir dikdörtgen oluşturduğunu belirtiyor. Bunun nedeni, Bitcoin hakimiyet metriğinin iki yılı aşkın bir süredir %38 ile %48 arasında salınmasıdır.

Brandt, şimdilik bunun sınırlayıcı bir aralık olarak kaldığına inanıyor. Ancak, bu aralığın kesin bir kırılmasının büyük önemi olacağını da sözlerine ekledi.

Varlık artan oynaklıkla karşı karşıya olduğu için Bitcoin şu anda 30.000 dolar pozisyonunu geri almaya çalışıyor. Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin yaklaşık %7'lik haftalık kazançları temsil eden 29.254 dolardan işlem görüyordu.

Genel olarak, Bitcoin'in son fiyat hareketi olumlu bir duygu ifade etti, ancak bir sonraki önemli direnç bölgesini kırmak için yeterli olmadı. Bununla birlikte, BTC 30.000 dolarlık kritik fiyat seviyesini talep ederse, yakın gelecekte uzun süreli bir yükseliş rallisine işaret edebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ