Dün kripto tüccarı Bitcoin Macro, Tesla (TSLA) hisselerinin dramatik düşüşünden hemen önce ustaca long pozisyonuna geçtiğini açıkladı.

Ünlü Trader: Ethereum Bir Sonraki Boğa Koşusunda 5 Haneli Değerleri Görecek

Dün kripto tüccarı Bitcoin Macro, Tesla (TSLA) hisselerinin dramatik düşüşünden hemen önce ustaca long pozisyonuna geçtiğini açıkladı. Dinleyicileri bunun Ethereum (ETH) ile tekrarlanıp tekrarlanamayacağını tahmin ediyor.

Yılın sonu? Boğa Rallisi mi?

Bitcoin Macro'ya 2020 yılı sonunda Ethereum'un (ETH) ne kadar tutacağı soruldu. Doğrudan cevap vermeden kaçtı ve bir sonraki Ethereum (ETH) yükselişini beklemeyi teklif etti. Bitcoin Macro, bu çalışmadan sonra Ethereum'un 10.000 dolar ile işlem yapabileceğini belirtti.

Bu trader, Bitcoin'in (BTC) savunucusu ve inanmayanların büyük bir eleştirmeni olarak biliniyor. Bitcoin (BTC) 'nin 50.000 $' a, hatta 100.000 $ 'a ulaşabileceğini ve böylece Bitcoin (BTC) maksimalist olarak konuşabileceğini düşünüyor.

TRX ne olacak?

Bu arada, Bitcoin Macro'un özellikle üzerinde durduğu bir kripto para birimi var. Tron'un (TRX) fiyatı sorulurken, fiyatının sıfıra ulaşacağını umduğunu itiraf etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ