Tanınmış kripto analisti ve traderı Justin Bennett, kripto piyasaları aşırı genişleme belirtileri gösterdiği için Dogecoin (DOGE), Binance Coin (BNB) ve Polkadot'u (DOT) takip ettiğini söylüyor.

Bennett, 63.900 Twitter takipçisine, kısa vadeli zaman diliminde simetrik bir üçgen oluşturduğu için meme coin DOGE için olası kısa vadeli yükseliş ve düşüş senaryolarını açıklıyor.

“DOGE yeniden ilginç görünmeye başlıyor. Bu bozulursa, bir miktar [fiyat hareketi] onayı olması koşuluyla tekrar 0,26 dolardan satın almayı düşünebilirim. Ayrılık 0,40 doları hedefleyecektir.”

Kripto traderı ayrıca, fiyat hedefini tutturmak için kilit bir direnç seviyesinin üzerinde kalması gerektiğini söylediği kripto borsası Binance'in yardımcı tokeni Binance Coin'e de bakıyor.

“BNB şu ana kadar çok iyi. 480 dolar üzerinde çalışıyor. Bunu geçin, sırada 530 dolar var.”

Birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot'a gelince, Bennett, DOT'un şu anki 25 dolarlık fiyatından %56'lık bir ralli başlatma olasılığını açmak için acil direncini alması gerektiğini söylüyor.

“DOT, 27.40 doların üzerindeki bu kapanışla ilginç görünmeye başlıyor. 29 doların üzerine çıkın ve sıradaki 39 dolar olabilir. Göz önünde bulundurulması gereken bir şey bu."

Kripto traderı, tedarik zinciri yönetim platformu VeChain'in (VET) fiyat hareketini izlediğini ekliyor. Bennett'e göre VET, kripto varlığını Mayıs ayından bu yana düşüşte tutan çapraz direnci kırmaya hazırlanıyor.

"Hazır mısın?"

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ