Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) yarılanmaları her iki blok zincirini de önemli ölçüde etkiledi. Madenciler teslim olduktan sonra, hash gücü düştü ve işlemler tıkandı

Ünlü Trader Mati Greenspan: Bitcoin Yarılanmadan Sonra Bitcoin Cash Gibi Davranmayacak

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) yarılanmaları her iki blok zincirini de önemli ölçüde etkiledi. Madenciler teslim olduktan sonra, hash gücü düştü ve işlemler tıkandı

Quantum Economics düşünce kuruluşunun kurucusu olan tüccar ve analist Mati Greenspan, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) yarılanmalarının birbirinden farklı durumlar olduğuna inanıyor.

Mati Greenspan'a, kripto kralının Mayıs 2020'de uzun zamandır beklenen üçüncü yarılanma olayından sonra Bitcoin Cash (BCH) fiyat hareketlerini tekrar etmesini beklememiz gerekip gerekmediği soruldu. Tecrübeli tradera göre bu iki olayı 'çap olarak farklı' olarak görüyor.

Ona göre, Bitcoin Cash (BCH) yarılanması ile BTC yarılanmasının hiçbir ortak yanı bulunmuyor. Bu nedenle, sadece Bitcoin (BTC) yarılanması 'gerçek' çünkü dijital varlığın kıtlığını artıracak ve bu da fiyatını daha da artırabilecektir.

Popüler Bitcoin çekirdek forklarının Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Satoshi Vision (BSV)’nin  ilk yarılanması, madencilik süreçlerini büyük ölçüde etkiledi. Bitcoin Cash (BCH) blok hızı yarılanma gerçekleştikten sonra % 83 oranında toparlandı ve bir bilgisayar korsanının böyle bir hack'i başarıyla tamamlamak için ödemesi gereken maliyet saatte inanılmaz 7.550 dolar nedeniyle % 51 saldırı olasılığı önemli ölçüde arttı.

 Bitcoin SV (BSV) madencileri, kârsızlık riskleri nedeniyle kapasitelerini Bitcoin (BTC) ağına taşıdı. Sonuç olarak, hem BCH hem de BSV hash gücü 1 EH / s'nin altına düştü. Ortalama sahipleri için, çok yavaş bir işlem onay hızının yanı sıra, istenmeyen zincir bölünmesinin endişe verici bir seviyesi ile sonuçlandı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ