'Diğerleri satarken, satın alın. Diğerleri satın alırken, satmak 'çok sayıda ticaret efsanesine atfedilen bir mantradır. Bu şu anda Bitcoin için geçerli olabilir.

Ünlü Tradera Göre Bitcoin Zaten Boğa Koşusunda

'Diğerleri satarken, satın alın. Diğerleri satın alırken, satmak 'çok sayıda ticaret efsanesine atfedilen bir mantradır. Bu şu anda Bitcoin için geçerli olabilir.

Dün, Bitcoin (BTC) fiyatı 24 saatten az bir sürede % 12 arttı. Bazı trader'ların gerçek bir yükseliş rallisini izlemeye başlamasını sağladı. Glassnode zincir araştırma ekibinin danışmanı olan analist Income Sharks, böyle bir salınımın FOMO alıcılarını tetikleyebileceğine inanıyor.

FOMO başladığında

Bu tüccara göre, birçok kişi zaten 4.000 $, 5.000 $ ve hatta 6.000 $ altında Bitcoin (BTC) satın almak için parlak fırsatları kaçırdı. Ancak 7.000 dolarlık bir sonraki büyük direnç kırılırsa, turuncu koinin fiyatı 'eksiklik korkusu' veya FOMO tarafından yükselebilir.

En son günlük mumları analiz eden Income Sharks, Bitcoin (BTC) boğa koşusunun bir 'süper trend' tarafından zaten doğrulandığı sonucuna vardı. Bununla birlikte, 7.000 $ 'ın altındaki sular, bir' kısa sinyal 'basılana kadar onun için “düşüşü satın al” alanında kalmaktadır.

Şüphe duymak

Böyle bir yükseliş tahmininin yanı sıra, bazı önde gelen analistler Bitcoin'in (BTC) 6.500 $ seviyesini bile aşmayacak ve onun üzerinde tutamayacaklarından emin. Dün, bu bölgede sadece 30 dakika tutuldu. Michael van de Poppe'ye göre, 6.500 dolar seviyesi düşüş eğilimi gösterebilir.

Bu sonuç, Birb Nest eğitim platformunun önde gelen analisti ve kurucusu CryptoBirb'un tahminleri ile uyumludur. Ona göre, 6.400-6.600 dolar, devam eden Bitcoin (BTC) fiyat hareketi için en rahat alandır.

 Baskı zamanında, Bitcoin (BTC) büyük spot borsalarda 6.375 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ