Piyasalarda 30 yılı aşkın deneyime sahip deneyimli bir emtia tüccarı, Bitcoin ve XRP'yi almasının yanı sıra gelecek nesil için önerilen yatırım stratejisini ortaya koyuyor.

Ünlü Trader

Piyasalarda 30 yılı aşkın deneyime sahip deneyimli bir emtia tüccarı, Bitcoin ve XRP'yi almasının yanı sıra gelecek nesil için önerilen yatırım stratejisini ortaya koyuyor.

Peter Brandt, kripto dünyasında, kripto paranın tüm zamanların en yüksek değeri olan 20.000 doların üzerine dokunduktan hemen sonra, 2018'in başlarında Bitcoin’in sismik tersine dönmesinin doğru bir şekilde tahmin etmesiyle ünlüdür.

Şimdi, Bitcoin'in 3.150 $ 'a düşmesinden ve daha sonra mevcut fiyatı yaklaşık 9.300 $' a yükselmesinden sonra Brandt, Bitcoin'de bir satın alma fırsatı olduğuna inandığını söylüyor.

Brandt, aile üyelerine tavsiye ettiği servet oluşturmak için uzun vadeli stratejiyi açıklıyor. BTC'yi en iyi yatırımlar listesine yerleştiriyor ve uzun vadede teknoloji stoklarında yükselişte olduğunu söylüyor.

“Sana X kuşağı çocuklarıma ve M kulağı yeğenlerine ve yeğenlerine verdiğim tavsiyeyi vereceğim. Bir ev satın alın - herhangi bir ev, ancak konut pazarına girin. Gerekirse iki işte çalışın.

BTC'ye ne alabileceğinizin % 10'unu yatırın. Her ay kaliteli teknoloji ve değer stoku ETF'lerine yatırım yapın. ”

Brandt daha önce Bitcoin'in 100.000 doları hedefleyecek yeni bir parabolik ralli için hazırlandığına inandığını belirtti. Bununla birlikte, büyük BTC boğa koşularının tarihsel olarak tüm kripto para birimlerinin değerini kaldırmasına rağmen, Brandt, XRP'ye karşı temkinli olduğunu ve yatırımcılara piyasadaki dördüncü en büyük kripto para biriminin nereye gittiğini düşündüğü konusunda basit bir açıklama yaptığını söylüyor.

“İnancınızı XRP'ye vermeyin.”

Brandt, Ripple’ın XRP’nin toplam arzının yarısından fazlasının sahipliğinin potansiyel bir sorumluluk olduğuna inanıyor ve koinin 2020'de sabit kaldıktan sonra daha fazla yere düşeceğini söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ