Bitcoin yarılanmasına iki aydan daha kısa bir süre kala daha fazla insan bu olaydan beklentilerini paylaşmakta.

Ünlü Yatırımcı Açıkladı: Bitcoin (BTC) Fiyatı Yarılanmadan Sonra 30.000 Dolara Ulaşabilir

Bitcoin yarılanmasına iki aydan daha kısa bir süre kala daha fazla insan bu olaydan beklentilerini paylaşmakta.  Görüşler, Bitcoin'in 20.000 doların üzerine yükseleceğine işaret ederken kimileri de yarılanmanın fiyata bir etkisinin olmayacağını düşünmekte.  

BTC 2021'de 30.000 dolara ulaşacak

Enflasyonu her dört yılda bir azaltmak için BTC koduna yarılanma konusu girildi ve böylelikle madencilerden pazara giren Bitcoin miktarı yarıya düşürüldü. BTC daha az olur ve önceki iki yarılanmadan sonra fiyatı kuzeye önemli bir baskı uyguladı.

YouTuber ve tüccar Chris MMCrypto yarılanmadan önce Bitcoin'in 14.000 dolarlık alana ulaşacağı görüşündedir.

Bitcoin'in yarılanması- 2020 gibi erken bir zamanda - tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor. Bununla birlikte, yarılanma planlanmamış olsa bile TA faktörleri ve zincirdeki temel metriklerin hala amiral gemisi kriptosunun Yakında yeni bir ATH'ye ulaşacağına işaret ediyor.

“Bitcoin, parabolik boğa koşusu belki 2021, 2022'de başlamadan önce bir sonraki boğa koşusu için kuruluyor olabilir.”

“30.000 dolarlık psikolojik dönüm noktası - sanırım 2021 yılına kadar beklemek zorundayız.”

 ‘BTC enflasyonu sıfıra düşürülecek’

Tüccar Carl Eric Martin (diğer adıyla 'The Moon Carl') herhangi bir fiyat tahmini paylaşmadı. Ancak, yaklaşan yarılanmanın Bitcoin için büyük önem taşıdığına inanıyor - enflasyon oranları yarı yarıya azalacak.

Ayrıca, farkındalık artacak ve giderek daha fazla insan BTC hakkında konuşacak.

Etkileyici kripto meraklısı Mia Tam, Twitter sayfasında bir anket düzenliyor ve takipçilerinden BTC fiyatının yarılandığı gün nerede olacağına dair paylarını paylaşmalarını istiyor.

Takipçileri çok farklı görüşler sunuyor. Bazıları fiyatı 11.000 ila 12.000 dolar arasında adlandırıyor. Diğerleri Bitcoin'in 8.000 doların altına düşmesini bekliyor. Bazı insanlar 100.000 dolar gibi büyük rakamlar bekliyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ