Borsalar altın ile birlikte düşmeye devam ederken, bir tüccar uzun bir zor dönem bekliyor ve şu anda en iyi güvenli liman varlığının nakit olduğunu söylüyor. BTC % 25 düştü

Ünlü Yatırımcı: Bitcoin Yüzde 25 Değer Kaybı Yaşadı - Nakit Güvenli Liman

Borsalar altın ile birlikte düşmeye devam ederken, bir tüccar uzun bir zor dönem bekliyor ve şu anda en iyi güvenli liman varlığının nakit olduğunu söylüyor. BTC % 25 düştü

Bugün Bitcoin ve tüm kripto para piyasası için kan banyosu günü oldu. Bitcoin yüzde 25 düştü ve altcoinleri Güney'e götürdü. Birkaç saat içinde, 'dijital altın' 7.400 dolarlık bölgeden 6.000 dolarlık alana düştü ve şimdiye kadar orada kalmayı başardı.

Bazı kripto para tüccarları yaklaşmakta olan mali krizin hızlı bir şekilde sona ermeyeceğine inanıyor. Bunlardan biri şu anda en iyi güvenli limanın nakit olacağını söylüyor.

Peter Schiff: Bitcoin % 25 Düştü

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff Bitcoin'i eleştirmeye geri döndü ve bunun birçok kişinin inandığı kadar 'dijital altın' olmadığını söyledi. Piyasa türbülansı devam ederken, bugün altının yüzde 2,5 düştüğünü itiraf ediyor. Ancak, Bitcoin’in on kat daha fazla azaldığını söylüyor - yüzde 25.

‘Nakit güvenli limandır’

Pazar analisti Michael van de Poppe de Twitter sayfasında kötü haberleri paylaşıyor. Hisse senedi piyasaları yeniden düşüyor, gümüş ve altın düşüyor, Bitcoin de öyle.

“Hisse senedi burun dalışını da pazarlıyor. ABD yine durdu ve % -10, Avrupa da % -9. Altın ve Gümüş de düşüyor. Nakit güvenli Liman”

Tanınmış kripto tüccarı Jacob Canfield yaklaşmakta olan ekonomik durgunluğun ve koronavirüs durumunun kısa süre içinde sona ermeyeceğine inanıyor ve insanların bunun tersi olacağını düşünürlerse yanlış olduğunu söylüyor.

“İnsanlar kışa hazırlanırken kar fırtınasına hazırlanıyorlar.”

“Umarım en azından bazılarınızın pazarlardaki düşüşten kaçınmasına yardımcı oldum. Şaka zamanı değil. Önümüzde zor zamanlar karşısında bakıyoruz. Hepimizin birlikte yaşaması için dua ediyorum. Akıllıca hazırlanın. Dikkatli olun."

ABD'de Fed Devreye Girdi

Ekonomistler ve kripto tüccarları son zamanlarda ABD Fed Rezervi tarafından planlanan QA önlemlerini tartışıyorlar. Peter Schiff, olumsuz faiz oranları koymanın ve ekstra nakit basmanın işleri daha da kötüleştireceğini söyleyerek şiddetle karşı çıktı.

 Anthony Pompliano, ABD hükümetinden yapılan nakit enjeksiyonunun muazzam olması gerektiğine inanıyor. Aksi takdirde gerekli etkiye sahip olmayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ