Finansal analist ve podcaster Preston Pysh, Bitcoin (BTC) fiyatının stok akış modelinin öngördüğünden çok daha yüksek olabileceğini tahmin ediyor.

Ünlü Yatırımcı, Bitcoin

Finansal analist ve podcaster Preston Pysh, Bitcoin (BTC) fiyatının stok akış modelinin öngördüğünden çok daha yüksek olabileceğini tahmin ediyor.

Son tweetler dizisinde, finansal analist ve podcaster Preston Pysh, dünyanın en büyük kripto para biriminin stok-akış (S2F) modelinin seviyelerini 'aşabileceğini' iddia ederek Bitcoin için boğa durumunu bir kez daha özetledi.

Hollandalı kripto meraklısı Plan B tarafından tanıtılan geniş çaplı model, Bitcoin'in Aralık 2021'e kadar 100.000 dolara dokunacağını tahmin ediyor.

Pysh, Aralık 2017'de BTC fiyatı 18.000 dolara ulaştığında kripto para biriminden çıktığını itiraf ediyor. Bu, ağ o kadar sıkışık hale geldiğinde perakende güdümlü Bitcoin çılgınlığının zirvesiydi, kullanıcıların tek bir işlem için 50 dolara kadar para harcamaktan başka seçeneği yoktu.

BTC, Aralık 2019'da 3.100 $ seviyesinde dibe vurduktan sonra, Pysh Bitcoin hisselerini artırmaya başladı. Maliyet temeli, satın alınan paraların orijinal değeri, şu anda yüksek 5.000 $ aralığındadır. Bunun da ötesinde, Haziran 2021'de 10.000 dolarlık fiyatla sona eren çok sayıda uzun süreli Bitcoin opsiyon çağrısı var.

Birçoğu Bitcoin’in volatil hareketleri tarafından yakılsa da, Pysh kesinlikle “biraz şans” olduğunu itiraf ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ