Birçok tanınmış ekonomist ve yatırımcı, Bitcoin'e yatırım yapmanın önemini vurgulamak için ortaya çıkıyor.

Ünlü Yöneticiden Bitcoin, Altın ve Bitcoin Tavsiyesi

Birçok tanınmış ekonomist ve yatırımcı, Bitcoin'e yatırım yapmanın önemini vurgulamak için ortaya çıkıyor.

Ortaya çıkan her teknoloji başlangıçta çok fazla döngü ile karşı karşıya. Aynı şey Bitcoin için de geçerli. Ağır ekonomik koşullara karşı korunma aracı olma fikri ile ilişkili olduğunda, birkaç şüpheci bunun aksini düşünüyor!

Bugün, sadık Bitcoin meraklılarının yanı sıra, diğerleri de bu fikri benimsiyor. BTC, Altın ve gümüş benzerleriyle karşılaştırılıyor. Coronavirus pandemisi yakında finans endüstrisinin temel çalışma şeklini değiştirebilir mi? Oldukça mümkün!

Mall of America, Mart ayında halka kapılarını kapattı. Ülke çapında COVID-19 salgını nedeniyle ülke çapındaki kilitleme kısıtlamaları, ülke genelinde alışveriş merkezlerini kapatmaya zorladı.

Mall of America 1992'de ortaya çıktı. Sadece iki aylık kilitlenme döneminde gelirleri % 85'ten fazla düştü. ABD'nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri, şimdi 1,4 milyar dolarlık ikinci ipotek ödemesini kaçıracak!

Son birkaç ay içinde birkaç yatırımcı milyarlarca dolar kaybetti. Ancak BTCUSD bu dönemde% 35 civarında bir kazanç elde etti. Altın veya XAUUSD yaklaşık% 14 oranında değer kazandı.

 Tanınmış bir ekonomist olan Alex Krüger, son zamanlarda Bitcoin'e olan en boğa şeylerinden birinin, milyarder hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones'dan aldığı takdir olduğunu söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ