Devam eden Bitcoin (BTC) fiyatı düz bir fırtına öncesi sakin gibi görünüyor. Bir dijital varlık yöneticisine göre belirli koşullar altında bu fırtına boğa olabilir.

Ünlü Yöneticiye Göre Bitcoin Yükseliş İçin Mükemmel Bir Temel Yakaladı

Devam eden Bitcoin (BTC) fiyatı düz bir fırtına öncesi sakin gibi görünüyor. Bir dijital varlık yöneticisine göre belirli koşullar altında bu fırtına boğa olabilir.

Blockhead Capital blockchain hedge fonunun baş operasyon sorumlusu ve yönetici ortağı Matthew Kaye, kripto kral fiyatına yeni bir hayat enjekte edebilecek koşulları belirledi.

Kaye'ye göre, devam eden kurulum 1-3 yıllık bir orta vadede yükseliş için mükemmel bir temel gibi görünüyor. Bununla birlikte, sadece 'anlatı tutar' ve benzeri görülmemiş miktarda ABD likiditesi doğrudan kriptoya girerse mümkündür.

Yüksek enflasyon, 'para basımı' ve çok ince bankalar arası likidite durumu, daha fazla kazanç açısından Bitcoin (BTC) için çok verimli olabilir.

Buna ek olarak, Kaye, yatırımcıların tüccarlar yerine Bitcoin (BTC) oyununa geri dönmeleri gerektiğini vurguladı. Bu olursa, makro olasılıklar kesinlikle yükselişe geçiyor.

Eğer insanlar bitcoin satın alıyorlarsa makro yükseliştir. Sadece alım satım yapmak neredeyse boğa değil.

Kaye'nin sonuçları genellikle takipçileri tarafından desteklendi, ancak bazıları yükseliş eğilimi için daha fazla koşul olduğundan şüpheleniyor. Örneğin, dijital pazarın kripto fiyat artışını sağlamak için kendini klasik pazarlarla birleştirmesi gerektiği söyleniyor.

 Kaye, Bitcoin (BTC) pazarlarının satıcılardan daha fazla alıcıya ihtiyaç duyduğundan emin. Ve son olarak, ona göre, satmak isteyen çok fazla Bitcoin (BTC) sahibi kalmadı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ