Bu yazımızda sizlere UNUS SED LEO Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

UNUS SED LEO Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi LEO Coin

Bu yazımızda sizlere UNUS SED LEO Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

UNUS SED LEO Nedir?

UNUS SED LEO (LEO), tüm platform kullanıcılarının ve hizmetlerinin yeteneklerini Bitfinex'in ana şirketi olan iFinex'e genişletmek için tasarlanmış yeni bir tokendır. Böyle bir karar, ticaret platformuna karşı Tether kripto para nakit parasının yasadışı kullanımı ile ilgili suçlamaların ardından ortaya çıkan krizle başa çıkmaya yardımcı olmalıdır.

UNUS SED LEO ile Bitfinex kendi bütçesini doldurmayı planlıyor. İlk takas sonucunda 1 milyar dolar toplandı.

IFinex'in 850 milyon dolarlık bütçe açığı var. Bu nedenle, bütçede ortaya çıkan deliği kapatmak için her ay kârın % 27'si tutarında paralar kullanılır. 20 Mayıs 2019'da, UNUS SED LEO tokenı Bitfinex'e ve ardından diğer ticaret platformlarına eklendi.

UNUS SED LEO'nun Amacı

Daha önce de belirttiğimiz gibi, iFinex, aylık olarak şirketin önceki ayki kârının en az % 27'sine eşdeğer LEO token satın alacaktır. Bu, tokenlar dolaşımda iken, belirsiz bir süreçtir. Geri ödeme cari piyasa fiyatından gerçekleşir.

Komisyon ödemek için kullanılan LEO tokenleri de yakılabilir. Coinleri yok edemeyen tek platform Ethfinex, çünkü 2017 yılında aynı amaçlarla NEC adlı kendi tokenini piyasaya sürdü.

UNUS SED LEO Token Sahipleri İçin Faydalar

UNUS SED LEO tokenlerine sahip olmanın faydaları şunları içerir:

1) Bitfinex'te komisyon tasarrufu. Tokenı elinde bulunduranlar için tüm ücretler, tüm kripto para çiftleri için % 15 oranında düşürülecek.

2) Bitfinex'te aylık indirimler. Token sahipleri, önceki ay tüccarın bilançosunda tutulan UNUS SED LEO tokenlerinde her 10 bin USDT için % 0,05 indirim alırlar. Hesaplamalar ayın her günü dikkate alınarak yapılır. Maksimum indirim % 5'tir.

 3) Bitfinex borsasında hem kripto para biriminin hem de fiat paranın çekilmesi ve yenilenmesinde indirim. 50 milyondan fazla UNUS SED LEO'nun sahipleri, kripto para birimlerinin çekilmesi ve yatırılması için % 25'e varan bir indirim alacak. Ayrıca, 50 milyon dolar tutarında tokene sahip olacak pazar müşterileri, ek ücret ödemeden ayda 2 milyon dolara kadar para çekebilecekler. Ayrıca, aylık fiat'ta 2 milyon USD'yi aşan herhangi bir para çekme işlemi ile ek komisyon % 3'ten % 2'ye düşürülecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ