Unus Sed Leo (LEO) son birkaç aydır güçlü bir yükseliş trendindeydi. Güçlü ralli, birkaç gün önce RSI'yi aşırı alım bölgesine doğru itmişti;

Unus Sed Leo Yeni Yükselişlere Hazırlanıyor

Unus Sed Leo (LEO) son birkaç aydır güçlü bir yükseliş trendindeydi. Güçlü ralli, birkaç gün önce RSI'yi aşırı alım bölgesine doğru itmişti;

CoinMarketCap'in 15. sıradaki kripto para birimi geri döndü ve 13-16 Haziran tarihleri arasında kar realizasyonuna yenildi. Bununla birlikte, olumlu olan şey ise, boğaların 50 günlük SMA'nın (1.149 $) altındaki düşüşü satın almasıdır.

Bu, hissin düşüşleri satın almak olduğunu, ancak ayıların kavga etmeden vazgeçmek istemediklerini gösteriyor. 10 günlük EMA'yı (1.175 $) agresif bir şekilde savunuyorlar.

Fiyat 10 günlük EMA'dan düşerse, ayılar fiyatı 1.12 $ 'ın altına düşürmeye çalışacaktır. Başarılı olursa, 1,05 dolar seviyesine doğru daha derin bir düzeltme mümkün.

Tersine, boğalar fiyatı 10 günlük EMA'nın üzerine çıkarabilirse, son yüksek seviyeler olan 1.26 $ seviyelerinin yeniden test edilmesi mümkün.

Dört saatlik grafik, ayıların genel direnci 1.184 $ 'dan savunmaya çalıştıklarını gösteriyor. Ancak, alıcılar fiyatın yükseliş işareti olan 10-EMA'nın altına düşmesine izin vermiyorlar.

10-EMA ortaya çıktı ve RSI pozitif bölgede, bu da kısa vadeli eğilimin boğaları desteklediğini gösteriyor.

1,184 $'ın üzerinde bir kırılma ve kapanış, boğaların daha fazla alım yapmasını sağlayacak. Bu seviyenin üstünde 1,24 dolara doğru ralli mümkündür.

LEO / USD kuru mevcut seviyelerden düşerse ve 1,16 $'ın altına inerse, bu yükseliş görünümü geçersiz kılınacak. Aşağı yöndeki ilk destek 1,14 dolar ve bunun altında 1,12 dolar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ