Bu yazımızda sizlere Uquid Coin (UQC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UQC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Uquid Coin (UQC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UQC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Uquid Coin (UQC) Nedir?

Uquid Coin, Ethereum Teknolojik Trendlerinden ERC20 Tokenine Dayalı Merkezi Olmayan Bir Sanal Para Birimidir. Bu blockchain varlığının amacı uquıd ekosisteminin gelişimini tamamlamaktır. BU sanal devrimde token sahipleri, tokenlarını anında ve zahmetsizce nakde çevirme avantajına sahip olacaklar.

Merkezi Olmayan Finans (Genellikle DeFi Olarak Adlandırılır) Geleneksel, Merkezi Finansal Sistemlerden Ethereum Blok Zinciri Üzerine Kurulan Merkezi Olmayan Teknolojiler Tarafından Sağlanan Eşler Arası Finansmana Geçişi ifade eder.

Uquid Ekosistemi, Borç Verme ve Borç Alma Platformlarından Stablecoin'lere ve Tokenize BTC'ye, Geniş Bir Entegre Protokoller ve Finansal Araçlar Ağı Başlattı. Aşağıdaki Hizmetlerle Uquid Ekosistemi DeFI'yi Başlattı.

Staking

Staking, Bir Blockchain Ağının Güvenliğini ve İşlemlerini Desteklemek İçin Bir Kripto Para Birimi Cüzdanında Fon Tutmayı İçerir.

marj

Uquid DeFi Marjı ile Kullanıcılar Kaldıraçlı Marj Pozisyonları Yaratabilir ve Merkezi Olmayan Kredi Havuzları Aracılığıyla Faiz Kazanabilir.

ödünç verme

Uquid DeFi borç verme platformu yeni özelliğiyle teminatsız kredi sağlıyor.

Borç almak

Uquid Coin DeFi Borrow, tokenlerinizi Teminat Olarak Kilitlemenizi Sağlar.

Akıllı sözleşmeler, daha akıllı alışveriş

Uquid, Perakende Sektöründe Daha Önce Görülmemiş Konseptleri İçeren Yeni Bir Ekosistem olan Defito ile DeFi ile E-Ticaret Arasında Köprü Kurmayı Hedefliyor.

Otomatik Pazar

Ayrıca otomatik piyasa yapıcılardan esinlenen özellikler, likidite token havuzları oluşturan akıllı sözleşmeler de vardır. Bu ekosistemde otomatik alışveriş yapma, birçok tedarikçi tarafından oluşturulan mal havuzlarını bir araya getirir. Müşteriler daha sonra doğrudan bu havuza bağlanabilir ve mevcut ürünlerin miktarını ve fiyatlarını takip ederek satın almak istedikleri ürünlerde daha iyi bir anlaşma yapmalarını sağlayabilir.

Akıllı Sözleşmeler

Zamanla, Uquid Coin'in bu akıllı sözleşmelerin traderların ve alışverişçilerin bir aracı olmadan bağlantı kurmasına izin vereceği - herkes için maliyetleri azaltacağı umulmaktadır. Uquid, defi'nin e-ticaret işletmelerinin hızla büyümesine ve dünya çapındaki müşterilerin daha geniş bir kesitine ulaşmasına yardımcı olabileceğine inanıyor. Şirket, yaklaşımının küresel ticareti dönüştürebileceğinden de emin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ