Son dramatik Bitcoin (BTC) fiyat düşüşünü, Glassnode veri sağlayıcısı tarafından kaydedilen USDT işlemlerinde ilginç bir kayıt izledi

USDT Ortalama İşlem Hacmi Yeni Yüksek Seviyelerde - Balinalar Birikiyor mu?

Son dramatik Bitcoin (BTC) fiyat düşüşünü, Glassnode veri sağlayıcısı tarafından kaydedilen USDT işlemlerinde ilginç bir kayıt izledi

Glassnode sektör düzeyinde blok zinciri veri sağlayıcısı tarafından desteklenen Glassnode Alerts hizmeti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) blok zincirlerindeki en ilginç olayları bildiriyor.

Yeni altı ayın en yükseği

Uyarı servisine göre, USDT'deki ortalama işlem hacmi Aralık 2019'dan bu yana ilk kez 1.000 $ eşdeğerini aştı. Yeni bir yerel yüksek seviyede neredeyse 1.100 $ seviyesine ulaştı.

Önceki yerel zirve 12 Aralık 2019'da gözlendi ve % 11.2 daha düşüktü.

Grafiğe göre, bu metrik amiral gemisi kripto para biriminin fiyatı ile net bir korelasyon göstermemekte. Ancak, bu artış dün kaydedilen muazzam bir fiyat düşüşüne denk geldi.

Balinalar birikiyor mu?

Ortalama işlem hacmindeki ani artış, Bitcoin (BTC) ağının en zengin cüzdanı olan balinalar arasındaki birikimin göstergesi olarak yorumlanabilir. Gelecekteki büyüme beklentilerinden esinlenen balinalar düşüşü satın almaya çalışıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ