Texas West Capital tüccarı ve kripto analisti Scott Melker, Perşembe günkü geniş kripto pazarındaki kan banyosundan sonra korkunç bir tahmin yapıyor.

Üst Düzey Analist Bitcoin’de Korkutan Senaryoyu Açıkladı

Texas West Capital tüccarı ve kripto analisti Scott Melker, Perşembe günkü geniş kripto pazarındaki kan banyosundan sonra korkunç bir tahmin yapıyor.

Bitcoin (BTC) Perşembe günü yaklaşık 4.000 dolar civarında seyrederek Ethereum, XRP ve Litecoin de dahil olmak üzere diğer dijital para birimlerini izleyen bir zincirleme reaksiyon başlattı. 5.000 doların üzerinde büyük bir artışa rağmen, BTC'nin derhal iyileşme belirtisi yok.

Bir dizi tweet'te Melker, en kötü durumun henüz koronavirüs korkularından kaynaklanan küresel bir pazar dalgalanma etkisinin gelmediği konusunda uyarıyor.

“Perşembe günkü kripto kazası, çok olgunlaşmamış bir alan olduğu kanıtlanmış olan devasa işlev bozukluğunu ortaya çıkardı. Düşüş başlamamıştı - yakın gelecekte borsalar ve projeler kaybolacak. ”

Geçen hafta hisse senedi piyasasını yansıtan kripto para çöküşü kritik bir hipotezin altını çiziyor - kripto para birimlerinin küresel finansal sistemdeki başarısızlıkların arasında yükselip parlayacağı ve bir sonraki büyük finansal krizden mükemmel bir kaçış kapısı olacağı yönünde. Bunun yerine, koronavirüs salgını, insanların önceliklerini ayarladıkları, güvenli ortamlar aradıkları ve temel ürünler için para ticareti yaptıkları için nakit ve tuvalet kağıdına ne kadar değer verdiğini kanıtlıyor.

Melker küresel ekonomik bozulmanın genç kripto endüstrisini yıkmasını beklerken, dünyanın piyasadaki ilk ve en büyük kripto para birimi olan Bitcoin'in hayatta kalacağını tahmin ediyor.

“Bitcoin iyi olacak. Bir endüstri olarak kripto, aklımdaki öngörülebilir gelecek için biraz vidalandı.

Kripto paraların fiyatından bahsetmiyorum. İnsanlar onları pompalamaya ve boşaltmaya devam edecekler. Ticaret iyidir. Kriptonun temel dayanağı hasar gördü. ”

Melker ayrıca Bitcoin'in temel teknolojisi olan blok zinciri konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Dağıtılmış defter teknolojisine dayanan çeşitli çözümler, şirketlerin akıllı sözleşmeler yapmalarına, tedarik zincirlerini dönüştürmelerine, bürokratik süreçleri elden geçirmelerine, belgeleri doğrulamasına ve hassas verileri yönetmelerine olanak tanır.

 Melker “Blockchain gelecek. Birkaç büyük şirket ve proje zirveye çıkmalı ve yükselmeli” ifadelerini kullanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ