Bu yazımızda sizlere Utrust (UTK) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Utrust (UTK) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi UTK Coin

Bu yazımızda sizlere Utrust (UTK) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Utrust (UTK) Nedir?

Utrust, e-ticaret işletmelerinin dijital para birimlerini bir ödeme şekli olarak kabul etmesine olanak tanıyan bir ödeme entegrasyon çözümüdür.

Platform,%1'lik sabit bir işlem ücreti (2 Ekim 2020 itibariyle) ile traderlar için anında işlemler ve anında kriptodan nakde ödemeler sunmayı iddia ediyor.

Utrust ayrıca alıcılara tüketici koruması sağlar. Tüketicilerin bir şeyler ters giderse paralarını geri almaları bekleniyor.

UTK tokenı, Ethereum blok zincirindeki bir ERC-20 tokenıdır ve Utrust platformundaki yerel tokendır. Aşağıdaki işlevler için kullanılır:

Ödeme çözümü olarak Utrust'u entegre eden satıcılar tarafından sağlanan ürün ve hizmetler için ödeme yapmak üzere bir ödeme tokenı.

Diğer dijital para birimleri yerine UTK ile ödeme yaparken fiat dönüştürme ücretlerinden feragat.

Geri ödemeler için bir ödeme şekli olarak.

Satış Ortaklığı Programının bağlı kuruluşlarının, traderlar tarafından üretilen gelirden, bağlı kuruluşlara UTK cinsinden ödenen bir pay alma hakkına sahip olmalarını sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ