Bitcoin yatırımcısı Alistair Milne, Bitcoin (BTC) fiyatının en yakın gelecekte 9.000 doların üzerine çıkabileceğinden emin.

Uzman Analist Kısa Vadede Bitcoin İçin Bu seviyeleri Hedefledi

Bitcoin yatırımcısı Alistair Milne, Bitcoin (BTC) fiyatının en yakın gelecekte 9.000 doların üzerine çıkabileceğinden emin.

Bitcoin (BTC) fiyatı şimdiye kadar sayısız denemeden sonra 9.000 dolara ulaşamadı. 3 Mart'ta kripto kralı bu hedefe ulaşmakta yetersiz kaldı ve gün içi en yüksek 8,921 dolara ulaştı.

Ancak girişimci Alistair Milne, kripto para biriminin yükseliş oluşumu nedeniyle yukarıda belirtilen seviyenin üzerine çıkabileceğine inanıyor.

Milne tarafından yayınlanan tabloya göre, BTC azalan bir genişleme kama oluşturmanın ortasında. Genellikle bir yükseliş tersine dönüş paterni olduğuna yükselişin olacağına inanılmaktadır, çünkü satıcılar artık tükenme belirtileri göstermesine rağmen, alıcıların pazarın kontrolünü ele geçirecek kadar iddialı olduklarını vurgulamaktadır.

Milne hedefini bu modelin oluştuğu en yüksek nokta ile belirledi (8.990 $).

İstatistiksel veriler, trader'ların tüm durumların yüzde 79'unda genişleme kamasından yükseliş beklemesi gerektiğini göstermektedir.

 BTC bugün erken bir dalgalanma yaşadıktan sonra 8.681 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ