Uzun bir uçak yolculuğuna çıktınız diyelim. İnternet bağlantınız yok. Kripto para piyasasında mahrum kaldınız demek.

Uzun bir uçak yolculuğuna çıktınız diyelim. İnternet bağlantınız yok. Kripto para piyasasında mahrum kaldınız demek. Ancak artık gökyüzünde internet keyfini çok kolay bir şekilde yaşıyorsunuz. Nasıl mı? Ayrıntılara bakalım.

Çoğu kripto para tutkunu anlık olarak piyasayı takip ettikleri için bindikleri uçakta internet olup olmadığını merak ediyor. Türk Hava Yolları ise bu hizmeti sunarak kripto para kullanıcıların piyasadan uzak kalmamasını sağlıyor.

Türk Telekom başarılı bir operasyon ile THY uçaklarının büyük bir çoğunda 3 bin metrenin üzerine çıkıldığında internet hizmeti sunuyor. Bu durum aynı zamanda yolcu memnuniyetini  de artırıyor.

İnternetin kripto para kullanıcıları için ne kadar önemli olduğu dikkate alındığında Türk Telekom Türk Hava Yolları’nda internet kullanımı sağlaması yolcular için büyük bir avantaj sunuyor.

Gökyüzünde bulutlar arasında süzülürken internetin keyfini de çıkarmak tabi ki farklı bir duygu. Böylelikle kripto para borsalarına açık rahat bir şekilde girecek, anlık işlemlerinizi yapacak ve son dakika sıcak gelişmeleri takip edeceksiniz.

Sunulan hizmet gerçekten de takdiri hak ediyor. Sorunsuz bir şekilde çalışması ise başka bir takdir sebebi. Tek dezavantajı ise kotalı olması. Kotalar dolunca ek ücret ödemeniz gerekiyor. Verilen kotaların ise son derece düşük olduğunu vurgulayalım.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ