En büyük kripto para varlık yöneticilerinden biri olan Valkyrie Investments, önümüzdeki hafta sözde on-chain Defi fonunu başlatacağını duyurdu.

En büyük kripto para varlık yöneticilerinden biri olan Valkyrie Investments, önümüzdeki hafta sözde on-chain defi fonunu başlatacağını duyurdu.

Valkyrie Investments, dün mavi çiplerden oluşan bir portföye sahip olacak ilk zincir üstü defi fonunun lansmanını açıkladı. Bu fon ile benzer teklifler arasındaki fark, fonlarının konumunda yatmaktadır. Diğer fonlar varlıkların fiyatlarını pasif olarak takip ederken, Valkyrie varlıkları zincirde tutmayı teklif ediyor. Bu, bu varlıkları farklı protokollerde konumlandırarak verim ve pasif gelir elde etmek için kullanabilecekleri anlamına gelir.

 DeFI Fonu, Birkaç Yatırımcıdan ve Firmanın Ortaklarından Gelen 100 Milyon dolarla Başlayacak

Valkyrie'nin Defi'den Sorumlu Genel Müdürü Wes Cowan, "Bu, kredi verme, likidite havuzları, çiftçilik ve Defi ekosisteminde hisseden ek getiri elde ederken aynı zamanda yukarı yönlü hareket etmemizi sağlıyor. Takdir artı zincir üstü katılımdan elde edilen bileşik getiriyi alıyoruz.” Fon, birkaç yatırımcıdan ve şirketin genel ortaklarından gelen 100 milyon dolarla başlayacak. Merkezi olmayan finans ortamı, çeşitli kripto para zincirlerinde bulunan geniş ve çeşitli bir harekettir.

“Ethereum, Avalanche, Solana Dahil Olmak Üzere Blok Zincirlerde Birçok Fırsat Görüyoruz”

Diğer yatırımcılar çoğunlukla Ethereum gibi yerleşik protokollere yatırım yapmak için konumlanmış olsa da, Valkyrie'nin teklifi daha maceralı görünüyor. Cowan, bu fonun yatırım yapmak istediği zincirleri sıralarken bunu doğruladı. Cowan, “Ethereum, Avalanche, Solana, Binance Smart Chain, Matic ve Fantom dahil olmak üzere blok zincirlerde birçok fırsat görüyoruz” dedi. Bu söz, bu ortamlarda yerel tokenlere  yatırım yapacakları anlamına gelmese de, bu seçeneklerden bazılarının belirtilmesi ilginçtir ve bu zincirlerin bazılarının büyümesinin bir kanıtıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ