VanEck, Avalanche ve Polygon'un performansını izleyen iki yeni Borsada İşlem Gören Senet (ETN) ekleyerek kripto para birimi tekliflerini genişletiyor.

VanEck, İki Yeni Borsa Ticareti Senedi Ekleyerek Kripto Para Birimi Tekliflerini Genişletiyor

VanEck, Avalanche ve Polygon'un performansını izleyen iki yeni Borsada İşlem Gören Senet (ETN) ekleyerek kripto para birimi tekliflerini genişletiyor.

Küresel yatırım yöneticisi VanEck, Avalanche ve Polygon'un performansını izleyen iki yeni Borsada İşlem Gören Senet (ETN) ekleyerek kripto para birimi tekliflerini genişletiyor. Yatırım yönetimi şirketi, Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Solana ve Tron'da bu tür ürünleri zaten piyasaya sürdü. VanEck, Twitter'daki yakın tarihli bir gönderide haberi açıkladı. Yatırımcılar, dijital varlıkları doğrudan satın almak zorunda kalmadan Polygon (Matic) ve Avalanche (AVAX) riskine maruz kalabilecekler.

VanEck Vectors Polygon ETN Tamamen Teminatlandırılmış ve MATIC'e Yatırım Yapmakta

VanEck Vectors Polygon ETN (ticker: VPOL) tamamen teminatlandırılmıştır ve ağın yerel tokeni olan MATIC'e yatırım yapmaktadır. Borsa Ticareti Senedi, dijital varlığa doğrudan maruz kalma sağlar, %100 Polygon tarafından desteklenir ve “kripto sigortalı düzenlenmiş bir kripto saklama kuruluşunda” soğuk depoda saklanır. VPOL, aynı zamanda, düzenlenmiş ticaret yerlerinde bir ETF gibi alınıp satılabilir. VanEck Vectors Avalanche ETN (ticker: VAVA) aynı şekilde çalışır. Ancak şirket, "yüksek hızları ve hafif donanım özellikleri için benzersiz" olarak nitelendirdi.

VanEck Daha Önce Bitcoin ve Etherum'a ETN'ler Eklemiş

Daha önce bildirildiği gibi, VanEck daha önce bu dijital varlıklara ETN'ler eklediğinden, Polygon ve Avalanche Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Solana ve Tron'a katıldı. Yatırım şirketleri tarafından kripto para borsasında işlem gören ürünlerin piyasaya sürülmesi, son birkaç ayda giderek daha popüler hale geldi. Birkaç gün önce, İsviçre merkezli finansal hizmetler firması 21Shares  Nasdaq Stockholm'de Bitcoin ve Ethereum ETN'lerini listeledi. Daha önce bildirildiği gibi, yatırım yönetimi firması, bir Bitcoin Strateji Borsa Yatırım Fonu yayınlamak için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'ndan onay istedi. Ürünün, BTC vadeli işlemlerini, BTC fonlarını ve en büyük dijital varlıkla ilgili diğer çeşitli yatırım araçlarını içermesi gerekiyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ