İlk insan merkezli, blok zinciri tabanlı metaverse olan Vault Hill, tasarlanan Metaverse'nin geliştirilmesine yardımcı olmak için 2,1 milyon dolar topladığı tohum öncesi ve özel finansman turlarını başarıyla tamamladığını duyurmaktan heyecan duyuyor

 İlk insan merkezli, blok zinciri tabanlı metaverse olan Vault Hill, tasarlanan Metaverse'nin geliştirilmesine yardımcı olmak için 2,1 milyon dolar topladığı tohum öncesi ve özel finansman turlarını başarıyla tamamladığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Turlar, diğer melek yatırımcıların yanı sıra R-930 Capital, Unreal sermaye, Spring Dawn Ventures, Evan Luthra, Herd Ventures, Lithium girişimleri, Girnas Capital, Ferrum Network, TrustSwap'tan stratejik yatırımlarla Master Ventures tarafından yönetildi.

Bu, kullanıcıların, içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin, güvenli ekosistemde yarattıklarından para kazanırken sınırsız yaratıcı özgürlüklerini keşfetmelerine olanak tanıyan temel insan içgüdülerine odaklanan yapıcı bir meta veri deposu oluşturarak, Vault Hill'in teknolojiyi insancıllaştırma planını hızlandırmak için ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. .

Vault Hill'in Kurucusu ve CEO'su Jimi Daodu, "Bu, Vault Hill'deki çalışkan, yetenekli ve çeşitliliğe sahip ekibin ve aynı zamanda içinde bulunduğumuz geniş rekabetçi pazarda ürün teklifimizin benzersizliğinin bir kanıtıdır" dedi.

Bu arada, yapılacaklar listesinin ilk bağış toplama turuyla Vault Hill, ikinci bağış toplama turunun, yani $VHC tokenininhalka açık satışının şu anda 10-14 Ocak 2022'de büyük çaplı devam etmekte olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Fırlatma rampaları ,ücretli ateşleme, Moonstarter, TrustSwap, SuperLauncher, Lithium, MaticLaunch ve Kommunitas.

Aynı derecede kayda değer bir diğer nokta, meta veri deposu henüz çalışır durumda olmasa da, Vault Hill'in, bir kez meta veri deposunda sanal ofislerini kuracak olan küresel markalarla (özellikle dijital giyilebilir cihazlar için ve sağlık ve refahı iyileştirmek için) şimdiden altı ortaklık sağlamış olmasıdır. Q1 2022'de piyasaya çıkıyor. Benzer şekilde, Vault Hill topluluğu şu anda tüm sosyal medya platformlarında yaklaşık 90.000 #VaultHiller ile sürekli büyüyor.

Patlayan blok zinciri endüstrisi ve hali hazırda mevcut olan birçok metaverse projesi göz önüne alındığında, Vault Hill'i önde gelen blok zinciri girişim kapitalistlerinden, işletmelerden ve bireylerden çılgınca bir ilgi çekecek kadar ayıran nedir?

İlk benzersiz farklılaştırıcı, meta veri deposunun insan merkezli doğasıdır. Metaverse'de insan unsurlarının infüzyonu, Vault Hill'in uzak ve gerçekçi olmayan bir konsept değil, kullanıcıların gerçekçi bir şekilde etkileşim kurabileceği bir platform sunduğu anlamına gelir. Bu, kullanıcıların şu anda fiziksel dünyada yaptıkları her şeyi ve çok daha fazlasını yapabilecekleri anlamına gelir. Kullanıcılar başkalarıyla etkileşime geçebilecek, romantik bağlantılar kurabilecek, oyun oynayabilecek, sağlık ve zindeliği iyileştirebilecek, sanat küratörlüğü yapabilecek, sanal arazi satın alabilecek, NFT'lere sahip olabilecek, $VHC tokenini  veya tercih ettikleri diğer kripto para birimini kullanarak güvenli platformda işlem yapabilecek ve ayrıca keşfedebilecekler. Temel insan içgüdüleri ve işlevlerinden sonra temalı yedi bölge. Metaverse'in, kullanıcıların kendilerinin ve genel olarak farklı yönlerini keşfettikleri, her ziyarette daha insani hissettikleri bir dünya olarak potansiyeli kesinlikle heyecan verici ve yadsınamaz.

İkincisi, Vault Hill, kullanıcıların Sanal Arazilerini (VLAND) saygılı bir şekilde inşa etmelerini sağlamak için kentsel planlama ve geliştirme avantajlarına sahip ilk sanal dünyadır. Vault Hill City'de sanal araziye sahip olan kullanıcılar, arazilerinde hayal edebilecekleri her şeyi inşa etme konusunda tamamen yaratıcı özgürlüğe sahip olacaklar. Bu,Fitness merkezleri, moda stüdyoları, sanat galerileri, müzeler ve hatta kütüphaneler arasında değişebilir ve diğer kullanıcılar kendi topraklarındaki projelerle etkileşime girdikçe geri dönüşler elde edebilir. Alternatif olarak, arazi sahipleri VLAND'larını daha sonra piyasada daha yüksek bir fiyattan satmak üzere elde tutmayı seçebilirler.

Twitter: https://twitter.com/vault_hill

Instagram: https://www.instagram.com/vault_hill/

Telegram: https://t.me/Vaulthill

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/Pw6r9wHkZZ

Teknik Rapor:https://vaulthill.io/Documents/VHWhitePaper.pdf

Medya bağlantısı:

İrtibat Kişisi: Oyin Ajayi

Şirket: Vault Hill

E-posta:[email protected]

Web sitesi: https://vaulthill.io/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ