Gelişmiş alt yapısı ile Vebitcoin 2020 yılına önemli gelişmelerle adım attı.

Vebitcoin 2020 Yılına Önemli Gelişmelerle Girdi

''Vebitcoin'' mükemmel hizmeti, düşük ücretleri, çok yönlü fonlama seçenekleri ve özellikle sıkı güvenlik standartları sayesinde çevrimiçi kripto satın almak ve satmak için en yenilikçi platformlardan biridir. 2017'den beri blockchain devriminde Türkiye'den Avrupa'ya açılan ''Vebitcoin'' , ön saflarda yer alıyor.

Kayıtlı 150.000 kullanıcı ile sektörde adından söz ettiren ''Vebitcoin'' , üçüncü yılına özel olarak, Aralık 2019’da, müşterilerinden aldığı komisyon oranlarını sıfırladığını duyurdu. ''Vebitcoin'' müşteri memnuniyeti için papara çekim limitlerinde artışa gitti ve günlük çekim işlemlerini 50.000 TL’ye çıkardı. Ayrıca müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına banka seçeneklerini çeşitlendirmek için çalışmalar yürümektedir.

BitGo kripto bankasının Türkiye partneri olan ''Vebitcoin'' , bugün önemli bir gelişmeye imza attı. Paranızı 7/24 yönetmenizi sağlayan yeni nesil ödeme sistemi PayFix Dijital Cüzdan, artık ''Vebitcoin'' müşterilerinin hizmetinde! BDDK onaylı PayFix ile çağın dijital cüzdanı PayFix ile fiziki karta ihtiyaç duymadan bilgisayardan ve telefondan paranızı yönetebilirsiniz. Tek tıkla PayFix’de, para yönetimi, ödeme, işlem takip ve bakiye kontrolünü hızlıca yapabilirsiniz. PayFix kullanarak 149 Ülke, 369.000 Ödeme noktası ile hızlı ve güvenilir bir şekilde dakikalar içerisinde uluslar arası para gönderip alabilirsiniz.

Vebitcoin’deki bir diğer gelişme, TRON kripto parasının yakında işleme açılacak olmasıdır. Bilindiği üzere TRON, kripto para piyasasında ilk yirmi içerisinde sürekliliğini korurken, Justin Sun önderdiğinde ekosistemini geliştirmemeye devam ediyor. Türkiye’deki kullanıcıların da tercih ettiği TRON kripto parasını alıp ve satmak için Vebitcoin Borsasını tercih edebilirsiniz.

Vebitcoin Hakkında

Paranın internetini gizemli geleceğe taşıyoruz.

Misyonumuz, kripto paranın global olarak kabul edilmesini hızlandırmaktır. Böylece siz ve dünyanın geri kalanı finansal özgürlüğüne ulaşabilir.

Blockchain’in önemini başından itibaren gören ve kripto para platformlarının ekosistemin en kritik parçası olduğunu kabul eden Vebitcoin, insanlara hızlı ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamak için kuruldu. O zamandan beri, şirket Türkiye'de ve dünyada adını sıkça söz ettirmeyi başardı. Bu alanda en deneyimli ve geniş bölgede değerli çalışanları ile birlikte hızla büyüdü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ