Vebitcoin 1 yaşını kutluyor ve ilk yaşına özel işlem komisyonlarını sıfıra indirdiler.

Yine böyle güzel bir kış ayında, küçük bir ofis içinde başlayan maceramıza, altyapısını tamamladığımız, çalıştığımız bir sektörde öncü olmak için kollarımızı sıvadık. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oldu, ekibimiz sürekli olarak çalışma yaparak, ürünümüzün, hayalimizin gelişmesinde öncü oldular. Ekip olarak fedakarlıklarımız başarımızın asıl anahtarı oldu. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar aralıksız gelişen ve güven veren bir kurum olma yolunda ilerledik, ilerliyoruz. Geçmişe şöyle bir baktığımızda yaptığımız hatalar ve kazandığımız başarılar bizlere kat kat tecrübe olarak geri döndü. Kendimize amaç olarak belirlediğimiz kalite ve zirvenin birleştiği noktaya doğru bu birikimlerimizi de kullanarak artık daha emin adımlarla ilerlemekteyiz. Tabi ki bu faktörlerin dışında, aslında başarılarımızın mihenk taşı olan ve kurulmamızın asıl amacı olan sizler ise bu yolda bizleri yalnız bırakmadınız. Vebitcoin ailesi olarak siz değerli yatırımcılarımız ile birlikte bu ekosistemin bir parçası olmaktan her zaman gurur duyduk ve duymaya devam edeceğiz.

Geçen bir yıl boyunca sistemimizde yapılan güncellemeler ve yeniliklere biraz daha yakından bakmak istediğimizde ise gördüklerimiz bizlere ayrı bir gurur vermektedir. Blockchain dünyasında sadece bir borsa olarak kalmamak adına bu henüz yeni gelişen ekosistemde yerimizi almak için sürekli bir arayış içerisinde bulunduk, katıldığımız toplantılar, kendi alanımızda yaptığımız çalışmalar ile ekosistemi daha iyi anlamak adına ciddi yatırımlarımız oldu. Ülkemizde bu teknolojilerin kullanılmasında öncü olmak için gereken çalışmalara katıldık ve katılmaya devam edeceğiz.

Borsamızda kullanılan teknolojileri sürekli güncel tutmaya çalışarak yeniliklere ve dünya standartlarına uygun bir borsa olmak için elimizden geleni yaptığımızı sizlere göstermek istedik.

Son yapılan güncellemeler ile birlikte işlevselliğin artırılması hedeflenmiş olup, aldığımız dönüşler ile bu çalışmanın da başarıya ulaştığını içtenlikle söyleyebiliriz. Uzun zamandır mobil arayüzümüzün nasıl olması gerektiği hakkındaki düşünceler bir araya getirilerek, ortaya çıkardığımız ürün sayesinde verimliliği ve olması gereken hız faktörünü kombine ettik. Görsel gösterimlerin gücüne inandığımız için, özellikle grafik çalışmalarının önemini vurgulamak adına gösterimleri optimal olarak ayarlayarak, analizlerinizi kolaylaştırmanızı hedefledik. Tabi ki kazanç olduğu gibi kayıpların da olduğu bu dünyada, kayıplarınızın bizim kaybımız olduğu fikrinden yola çıkarak zarar durdurma özeliklerini bir seviye daha yukarı taşıyarak, yatırımlarınızın kontrolünün tamamen sizde olduğunu kabul ettirdik. Güvenlik sistemimiz ile monitör edilen tüm işlemler sayesinde yatırımlarınızın bizlerle birlikte güvende olduğunu bir kez daha kanıtladık.

Dünya’nın önde gelen teknoloji firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde bu süreci yönetmekten de gayet keyif aldık diyebiliriz. İşlem mesai aralığımızı haftanın her günü, günün yirmi dört saatine taşımamız ile birlikte gelişen kadromuz artık sizlerin tüm isteklerini rahatça karşılayabilmektedir.

İlerlediğimiz bu yolda yalnız olmadığımızın bilincini taşımaktayız. Eğer Vebitcoin bugün bu çalışmaları yapıp, ekosistemde öncü bir pozisyonda yer aldı ise bunun yine sizlerin sayesinde olduğunu biliyoruz.

Önümüzde henüz aşılmamış engeller, bilinmeyen sular olduğu kesin. Ancak bugün bunları geride bırakarak hem yaş günümüzün mutluluğunu sizlerle paylaşmak hem de yeni gelen yılın umudunu hissetmek amacı ile siz değerli yatırımcılarımıza küçük de olsa bir etkinliği duyurmanın sevincini yaşıyoruz.

Yeni yılın neşesi ve huzurunu beraber yaşamak amacı ve ilk başarı yılımızı doldurmanın gururu ile 2 Ocak 2019 tarihine kadar vebitcoin.com üzerinde yapılan tüm marketlerimizdeki takas komisyonlarının kaldırılması kararını almış bulunmaktayız. Yeni yılda bizim en büyük kazancımız sizler oldunuz. Umarız ki daha nice maceralarda birlikte yürürüz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ