NanoJCLean, Vechain'in sektördeki faydalarını vurgulamak amacıyla 250'den fazla sektör liderinin katıldığı büyük sergiye katılıyor.

VeChain, 250 Endüstri Liderine Üstün Teknolojiyi, VET

NanoJCLean, Vechain'in sektördeki faydalarını vurgulamak amacıyla 250'den fazla sektör liderinin katıldığı büyük sergiye katılıyor.

Diğer kilit oyuncular, teknolojilerinin uygunluğu ve dünyadaki karbon emisyonu sorunlarını bitki bazlı çözümler kullanarak çözme taahhüdü hakkında konuştu.

NanoJCLean, 14-16 Nisan tarihlerinde NanJing'de gerçekleşen önemli bir sergide önemli bir görünüm elde etti.

Daha önce bildirildiği üzere, eskiden Vechain Technology olarak bilinen NanoJCLean, Vechain ve faydaları hakkında konuşmalara öncülük etmek amacıyla sergiye katılacaktı.

Kısa süre önce tamamlanan 2023 Uluslararası Bitkisel ve Yeni Proteinli Gıda ve İçecek Fuarı'na 250'den fazla küresel endüstri lideri, yetkili ve yatırım kuruluşu katıldı.

NanoJCLean'ın odak noktası, VeChain'in blockchain teknolojisinin fabrika temelli şirketlerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına nasıl yardımcı olabileceğini paylaşmaktır. Çok sayıda liderin katılımıyla, mesajın doğru kitleye ulaştığını söylemek güvenlidir.

Özellikle, dünya çapında 25 ülkeden yaklaşık 150 önde gelen bitki proteini ve yeni protein şirketi de katıldı. Halkı toplu olarak ürünlerini, hizmetlerini ve teknolojilerini tanıttılar. Yeni proteinli gıdalar, bitki yumurtaları, bitki eti, bitki sütü ve diğer tüm bitkisel ve vejetaryen ve sürdürülebilir ürünler tanıtıldı.

Ayrıca Najing Zero da fuarda yer aldı. Firma ayrıca kendi geliştirdiği blockchain gıda güvenliği çözümlerini ve sürdürülebilir çözümlerini ortaya koydu ve sektörde yeni bir yol oluşturmak için bitki bazlı markalarla iş birliği yapmayı dört gözle bekliyor.

Nazine Zero'nun işletme müdürü Zhang Yong da "Küresel Yeni Protein Gıda Endüstrisi Zincirinin Gelişim Modeli ve Trendi" teması hakkında konuştu. Bir teknik servis sağlayıcı açısından konuşan Yong, tüketici pazarında bitki bazlı yolların büyüme seviyelerinin altını çizdi. Ayrıca sektörde tam başarıya ulaşmak için gerekli olan birçok adım hakkında fikir verdi.

Bitki bazlı yol, tüketicilerle birlikte büyüyor. Sürdürülebilir yaşam kavramı giderek daha popüler hale geliyor ve gelişimin ilk özü, zevkin yaygınlaşması. Ek olarak, dijital araçlar aracılığıyla tedarik zinciri yönetiminin nasıl iyileştirileceği, maliyetlerin düşürülmesi ve verimliliğin nasıl artırılacağı, tüketicilerle etkin bir şekilde etkileşimde bulunulması ve yeni proteinli gıda endüstrisi zincirinin sürdürülebilir kalkınma trendinin marka imajının nasıl geliştirileceği.

Najing Zero'nun sektöre sağlamaya çalıştığı kullanım durumlarını ve çözümlerini daha derinlemesine inceleyen Yong, "Çifte Karbon Hedefi"nden ve Najing Zero'nun buna yanıt verme girişiminden bahsediyor. Ayrıca;

Elbette bitki bazlı ürünler, geleneksel ürünlere göre sürdürülebilirlik açısından doğal bir düşük karbon avantajına sahiptir. Najing Zero, "Çifte Karbon Hedefi"ne aktif olarak yanıt veriyor ve gıda tedarik zincirini yeşil ve düşük karbonlu blockchain teknolojisiyle güçlendirmeye kararlı. Tedarik zinciri verilerini kaydederken tüm sürecin karbon ayak izini kaydediyor, gıda şirketlerinin Dijital dönüşümü gerçekleştirmesine ve “sürdürülebilirliği” hayata geçirmesine yardımcı oluyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ