VeChain Vakfı, ağa merkezi olmayan yönetişim getirme planlarını duyurur.

VeChain, Blockchain Endüstrisindeki En Merkezi Olmayan Proje Olmak İçin Süper Önemli Seçimleri Duyurdu

VeChain Vakfı, ağa merkezi olmayan yönetişim getirme planlarını duyurur.
Vakıf, kendisinden alınacak kararları devralacak paydaşları seçmek için Yönetim Kurulu Seçimleri düzenlemeyi planlıyor.

VeChain Vakfı, 2023'te VeChainThor blok zincirine merkezi olmayan yönetişimi getirmek için adımlar atıyor. Vakıf, bu yıl VeChain Vakfı Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu'nu devreye alacağını duyurdu.

Vakıf, bir blog gönderisinde Komite'nin karar verme sürecinin tüm önemli yönlerini ondan devralacağını açıklıyor. Gönderiye göre, ademi merkeziyetçilik, VeChainThor'un web2 şirketleri için tercih edilen önde gelen halka açık blok zinciri olma yolunda büyük bir adım.

VeChain Foundation'da karar alma sürecinin merkezini dağıtmak, VeChainThor'un tercih edilen önde gelen halka açık blok zinciri haline geldiğini görmek için büyük bir adımdır. Vakıf, düzenlemeler, gerçek dünyada benimsenme ve 2023 ve sonrasında gelecek büyük bir fırsat dalgası için iyi bir konumdadır.

VeChain Vakfı, komiteyi oluşturmak için VeChain'in tanıtım belgesinde belirtilen prosedürleri takip etmeyi amaçlıyor. Teknik incelemeye göre, tüm VeChain topluluğu, seçimlerine katılarak komite üyelerinin seçiminde rol oynayacak.

Bu nedenle, topluluğun, VeChain'in "Sürdürülebilirliğe Devam Et" talimatını geliştiren ve ilerleten bireysel uzmanlığa sahip profesyonelleri seçmesi önerilir.

Bu arada, tanıtım belgesi ayrıca Komite'ye katılmak isteyen nitelikli paydaşların izlemesi gereken yönergeleri de belirler. Bunlar, bir başvuruyu doldurmayı ve göndermeyi içerir. Bunu takiben, adaylık şartlarına uygunluğu sağlamak için KYC'den geçeceklerdir.

KYC adımında onaylandıktan sonra adaylar bir AMA yapacak ve gündemlerini toplulukla paylaşacak. AMA, deneyimlerini, başvuru gerekçelerini ve VeChain Vakfı'nın geleceğine ilişkin vizyonlarını detaylandıracak. Tüm adaylar bu süreci tamamladığında seçim VeVote platformunda yapılacak. Ve yeni Komitenin onaylanması takip edecek.

VeChain Vakfı, 2023'te VeChain İçin Oldukça İyimser

Duyuru blog gönderisinde VeChain Vakfı, 2023'te VeChain için iyimser olmasının diğer nedenlerini de vurguladı. Sebepler çoğunlukla, onu büyük bir büyüme için konumlandıran 2022'deki başarılarına bağlı.

Bunlar, resmi bir marka değişikliğinin lansmanını ve sürdürülebilirlik misyonunun hayata geçirilmesini içerir. Vakıf ayrıca Avrupa topraklarında - San Marino ve İrlanda'da yeni Merkezler ve Teknoloji Merkezleri açtı.

Bu arada VeChainThor blok zinciri, PoA2.0 ve Finality gadget'ının uygulanmasını tamamladı. Yükseltme, bir Yetki Kanıtı blok zinciri için bir ilktir ve ağın geliştirici çalışan sayısı hızla artarken geldi.

Benzer şekilde, VeChain Vakfı da bu hafta başlarında 2022 3. Çeyrek Mali raporunu paylaştı. Rapor, vakfın hazinesinde 400 milyon dolara yakın varlığa sahip olduğunu gösterdi. Bu rakamın, piyasanın karşı karşıya olduğu uzun süreli ters rüzgarları atlatmasını sağlayacağına dikkat çekildi. Bunun 2023'te VeChain için iyimserliğini artırdığını da sözlerine ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ