VeChain Vakfı, hazinesinde 397 milyon dolar değerinde varlık olduğunu gösteren 2022 üçüncü çeyrek mali raporunu yayınladı.

VeChain, Blok zinciri Endüstrisinde Lider Olmak İçin Proje Yükselirken Sürdürülebilir Finansalları Kanıtlıyor

VeChain Vakfı, hazinesinde 397 milyon dolar değerinde varlık olduğunu gösteren 2022 üçüncü çeyrek mali raporunu yayınladı.
Vakıf, miktarın ağın sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasını sağlamak için yeterli olduğunu savunuyor.
Hesap verebilirlik ve şeffaflık görevini yerine getiren VeChain Foundation, 2022'nin 3. çeyreğine ilişkin mali tablosunu yayınladı.

İlk olarak VeChain topluluk etkileyicisi 'Eisenreich' tarafından vurgulanan rapor, projenin sağlıklı bir finansmana sahip olduğunu vurguluyor. Vakıf, hazinesinde 397 milyon dolar değerinde varlığa sahip olduğunu açıkladı.

VeChain sorumluları ayrıca, bu miktarın yeniden canlanan bir kripto piyasasıyla birleştiğinde, gelecek yıllar için fazlasıyla yeterli fona sahip olduğunu "garanti ediyor".

VeChain Foundation'ın 3. çeyrekteki hazine varlıkları arasında 48,8 milyon dolar değerinde stablecoin ve 348,6 milyon dolar değerinde Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve VeChain'in yerel token'ı VET yer alıyor. Özellikle, toplam bakiye, 535 milyon $ olan ikinci çeyreğe göre yüzde 26 düştü.

Vakıf, düşüşü 2022'deki çapraz kripto pazarındaki düşüşe bağlıyor. Yılın küresel ekonomi için zor bir yıl olduğunu kaydetti. Ancak, karşıdan esen rüzgarların 2023'te hafiflemeye başladığına dair işaretler gördüğü için iyimserliğini koruyor.

Rapor, 2023'ün özellikle Avrupa'da daha fazla düzenleyici netlik göreceğini öngörüyor. Bunun, genel olarak blockchain teknolojisi için yeni bir aşamayı tetiklemesi ve VechainThor'u lider bir platform olarak konumlandırması bekleniyor.

“2023, özellikle Avrupa'da, bir benimseme dalgasını tetikleyen ve genel olarak blok zinciri için heyecan verici yeni bir aşamayı başlatan daha fazla düzenleyici netliğin ortaya çıktığını görecek… VeChainThor blok zincirinin, benimseme başladığında önümüzdeki birkaç yıl içinde lider bir platform haline geleceğinden eminiz. katlanarak hızlanacak” dedi.

VeChain Zaten Dijital Sürdürülebilir Devrimin Blok Zinciri Mi?

Mali rapor, VeChainThor'un POA2.0'a yükseltilmesinin tamamlandığını duyurmasından bu yana VeChain Foundation'ın ilk büyük haber bülteni. Kasım 2022 etkinliği, VeChainThor'a kesinlik ve ek güvenlik mekanizmaları getiren protokol düzeyinde bir yükseltmeydi.

O sırada VeChain Vakfı, yükseltmenin VeChain'in kuruluşların yaklaşmakta olan küresel sürdürülebilirlik krizini fark etmesine ve çözmek için harekete geçmesine yardımcı olacağını belirtti.

Yükseltme, VechainThor'u sektördeki en sağlam, ölçeklenebilir ve güvenli genel blok zinciri haline getirdi. Vakıf'a göre, ağ artık en katı düzenleyici veri koruma standartlarını karşılıyor. Ayrıca dijital sürdürülebilir devrimin inşa edilebileceği bir platform haline geldi.

Bu arada, firmalar VeChain'in potansiyelinin farkına varıyorlar. VeChain'in ortak sayısı yıllar içinde arttı. VeChain'in performans verilerine göre, şu anda 300'den fazla kurumsal ortağa ve 3000'den fazla kurumsal kullanıcıya sahip. VeChain ayrıca 100 milyardan fazla işlem gerçekleştirdi ve 5000'den fazla stok tutma birimine (SKU) ev sahipliği yaptı.

VET'in fiyatı, VeChain ekosisteminde artan iyimserliğe şimdiden yanıt veriyor. Token, 2023'ün başından bu yana yüzde 12,4 arttı. Yazım zamanında, token son 24 saatte yüzde 1,65 düşüşle yaklaşık 0,0175 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ