Seçmenlerin yüzde 99'undan fazlası, PoA 2.0 yükseltmesi olan VIP-220 önerisi lehinde oy kullandı.

VeChain: Büyük Seçim Sona Erdi, VeChainThor Ana Ağı Tarihi Bir Yükseltme Alacak

Seçmenlerin yüzde 99'undan fazlası, PoA 2.0 yükseltmesi olan VIP-220 önerisi lehinde oy kullandı.
Daha fazla işletme VeChain'in düşük karbon teknolojisini benimserken, kripto kışına rağmen VeChain'in ortaklığı büyümeye devam ediyor.
VeChain vakfı, merakla beklenen VIP-220 teklifinin sonuçlarını açıkladı. Teklif, VIP-22'yi VeChainThor ana ağıyla entegre etmeyi amaçlıyor. Böylece, VeChain ağının yetki kanıtı 2.0'a (PoA 2.0) yükseltilmesiyle sonuçlanır.

Oylama, 20 Ekim – 27 Ekim 2022 tarihleri arasında ağın yükseltilmiş oylama platformunda (VeVote) gerçekleşti. PoA, kimliği pay olarak kullanan bir konsensüs mekanizması aracılığıyla blok zincirleriyle işlemleri nispeten hızlı bir şekilde yürütür. VeChain vakfının resmi Twitter sayfasında yayınlanan sonuçlara göre 396 oy vardı.

Seçmenlerin yaklaşık yüzde 99,33'ü (393 oyu temsil ediyor) VIP-220 VeChainThor ana ağ yükseltmesine devam etmeyi kabul etti. Ancak, üç kişi (oyların yüzde 0,67'sini oluşturuyor) yükseltmeye devam etmeye karşı çıktı. VeChain vakfı da yükseltme konusunda oy veren herkese teşekkürlerini dile getirdi.

Çoğunluk yükseltmeden yana olan VeChain geliştiricileri, VeChain'i gerçek dünya genel blok zinciri yapan teklifi uygulayacak. Ek olarak, uygulama, VeChain'in kesinlik kazanmasını ve BFT (Bizans Hata Toleransı) ve Nakamoto konsensüsünün temel bir takasını çözmesini sağlar.

VeChain'in ölçeklenebilirliği, artan taleple başa çıkmasını sağlayacaktır. Ek olarak, kesinlik, blok zincirinin karma verileri derhal korumasına izin verecektir. Sonuç olarak, VeChainThor, gerçek dünya kullanıcıları için en iyi platform olmayı hedefliyor.

İki popüler blok zincirinin en iyi faydalarını birleştirir (pay kanıtı ve iş kanıtı). Oylama sonuçlarının ardından VeChain geliştiricileri, önümüzdeki aydan itibaren teklifi uygulamak için çalışmaya başlayacak.

Ayrıca, düşük karbon ayak izi nedeniyle işletmeler ve yetkililer platforma ilgi duyuyor. Dolayısıyla, bu artan benimseme, VeChainThor'u hızlı bir şekilde dinamik bir küresel sisteme dönüştürecektir. Bu artan ağ benimsemesinin bir yan yararı, döngüsel ekonomi gibi sürdürülebilirlikle ilgili daha fazla program için şans yaratmasıdır.

VeChain'in Ortaklık Ağı, Kripto Kışının Ortasında Yükseliyor

Devam eden kripto kışına rağmen, VeChain’in ortaklığı büyümeye devam ediyor. En son ortaklıklarından biri, özel bir NFT çapraz zincir köprüsü olan XP.Network ile. XP.Network ekibi, köprüsünü VeChainThor'un ana ağında başlattı.

Sonuç olarak, blok zincirinin NFT topluluğu, diğer blok zincirleri ve yeni topluluklarla ağ kurabilir. Ayrıca Amazon Web Services (AWS), VeChain'in bir hizmet olarak karbon yönetimi yazılımı olan VeCarbon ile ortaklık kurdu. AWS, kurumsal müşterileri için güvenilir bir karbon emisyonu yönetim sistemi sağlamak için VeChain teknolojisini kullanmayı amaçlar.

Yakın tarihli bir başka işbirliği, Kamboçya'nın en önde gelen alkollü içecek distribütörü ve ithalatçısı Attwood ile. Attwood, "Attwood Blockchain Sticker, ABS" adlı yaratıcı bir güvenlik etiketi oluşturmak için VeChainThor blok zincirini kullanırdı. En son veriler, VeChain'in yerel tokeni VET'nin son 24 saatte yüzde 2,2 düştüğünü ve 0,02286 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ