HiVe etkinliği, Web3 alanındaki topluluklara ve sürdürülebilirlik girişimleriyle ilgili topluluklara hizmet etmeye odaklanacak.

VeChain, Dijital Ekosistemleri Bir Sonraki Seviyeye Taşıyacak Yeni Büyük Ortaklarını Duyurdu

HiVe etkinliği, Web3 alanındaki topluluklara ve sürdürülebilirlik girişimleriyle ilgili topluluklara hizmet etmeye odaklanacak.
VeChain ayrıca BM ile el ele verdi ve 17 sürdürülebilirlik geliştirme hedefi üzerinde çalışacak.

1 Şubat Çarşamba günü, blockchain projesi Vechain, Mart 2023'te yapılması planlanan sürdürülebilirlik ve Web3 odaklı bir IRL etkinliği olan HiVe'nin lansmanını duyurdu. 2019 yılı pandemiyi gerçekleştirir.

HiVe etkinliği, Web3 topluluğu genelinde işbirliğini güçlendirmeyi ve sürdürülebilirlik odaklı tüm gelişmeler için kapsayıcı bir işaret olarak hizmet etmeyi amaçlıyor. Bugünden itibaren kullanıcılar, HiVe etkinliğine ücretsiz olarak katılmak için kaydolabilecekler.


4 Mart'ta Las Vegas'ta gerçekleşecek etkinlikte, farklı blockchain protokolleri ve projelerinden Web3 teknolojilerinin sürdürülebilirlik odaklı uygulamaları yer alacak. X-node'lar, ilk gelen alır esasına göre garantili bir bilet tahsisine sahip olacak ve topluluk için ek 150 bilet tahsis edilecek.

Ek olarak, fiziksel katılımcılar VeChain'in ilk resmi "Katılım Kanıtı" (POP) NFT'sini kazanacak. VeChain, etkinlik sırasında VeChain'in teknolojilerine ilişkin yeni gelişmeleri de paylaşacaklarını ve dijital ekosistemdeki yeni ortağını ortaya çıkaracaklarını söyledi.

Noble Prize kazananları da dahil olmak üzere prestijli konuşmacılar etkinlikte konuşacak. Resmi duyurusunda, VeChain Vakfı şunları kaydetti:

Son yıllarda kayda değer bir şekilde yok olan IRL etkinliklerini yeniden başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki yıllar için vizyonumuzu ve odağımızı temsil eden yeni, kışkırtıcı bir formatta çok beğenilen VeChain Zirvesi'nin manevi yeniden doğuşunu dört gözle bekliyoruz.

BM ile VeChain Ortakları

Vechain Vakfı, gerçek dünyada birkaç blockchain tabanlı sürdürülebilirlik projesine dahil olmak için büyük çabalar sarf ediyor. Geçen ay VeChain, BM tarafından belirlenen 17 sürdürülebilir kalkınma hedefine (SKH) ulaşmak için Birleşmiş Milletler (BM) ile el ele verdi.

BM tarafından belirlenen sürdürülebilir kalkınma hedefleri, çevrenin korunmasına ilişkin çok çeşitli konuları içermektedir. buna açlık ve yoksulluk gibi konuların yanı sıra eğitim, sağlık, temiz su, temiz enerji, sanitasyon, insana yakışır istihdam ve ekonomik kalkınma gibi konular da dahildir.

VeChain Vakfı, şimdiye kadar geliştirilen blockchain çözümlerinin birkaç kritik sürdürülebilirlik sorununu çözmeye çalışacağını belirtiyor. Ayrıca, VeChain'in tedarik zinciri ekosistemi girişimleri, sağlık hizmetleri, etik kaynak kullanımı ve ekonomik kalkınma gibi çok önemli alanlara fayda sağlayacaktır. Resmi duyuru şunları kaydetti:

VeChain'in "dijital ekosistem" konsepti, son tarihi 2030 olan BM SDG'lerine ulaşmada bir kilometre taşını temsil ediyor. Blockchain teknolojisinin gücünden yararlanarak, her katılımcı için faydalar yaratıyoruz. 1. çeyreğin sonuna kadar yayınlanacak olan teknik incelememizde dijital ekosistemler hakkında daha fazla açıklama yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Basın tarihi itibariyle, VeChain'in yerel token'ı VET şu anda %10 artışla 0,024 $'lık bir fiyat ve 1,8 milyar $'lık bir piyasa değeriyle işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ