Demitris Neocleous'a göre VeChain gibi halka açık blok zincirleri, dünyanın sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir.

VeChain, Dünya Çapında Milyarlarca Kişiye ve Şirkete Hizmet Etmek İçin Tasarlanmış

Demitris Neocleous'a göre VeChain gibi halka açık blok zincirleri, dünyanın sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir. VeChain, güvenilirlik kazanmaya ve zincir üstü faaliyetlerde büyümeye devam ediyor.

Sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimine odaklanan lider bir kripto para birimi ve akıllı sözleşmeler platformu olan VeChain, dünya çapında milyarlarca insan ve şirkete hizmet verebileceğinden emin. Platform, bunu halka açık blok zinciri tabanlı ve açık kaynaklı çözümleri aracılığıyla yapmayı planlıyor.

VeChain Vakfı'nda ekosistem inşası başkanı Demitris Neocleous, VeChain ve genel olarak halka açık blok zincirlerinin, özel blok zincirlerinin aksine gezegenin sürdürülebilirliği ve sayısallaştırma hedefleri için kritik öneme sahip olduğunu düşünüyor.

Görüşünü desteklemek için Neocleous, blockchain teknolojisini bir erkeğin bir kıza "aşk beyanı" yapabileceği çeşitli senaryolarla karşılaştırarak "pragmatik" olarak tanımladığı bir açıklama yaptı.

Özel blok zincirlerini, bir erkeğin bir kıza, onunla yalnızken veya tek bir arkadaşıyla tanık veya onaylayıcı olarak onu sevdiğini söylediği bir durumla karşılaştırır. Oğlan daha sonra ifadeyi kolayca reddedebilir.

Genel blok zincirleri, birden fazla rastgele dinleyicinin aynı ifadeye tanık olduğu ve onayladığı duruma benzetilebilir. Çok sayıda tanık olduğu için çocuğun daha sonra ifadeyi reddetmesi pratik olmayacaktır.

“Blockchain böyle çalışır. Her şey verilerin değişmezliği, güvenliği ve bütünlüğü ile ilgili” diye ekledi.

Blockchain/NFT'ler/akıllı sözleşmeler/vb.'yi açıklamak yerine. Blok zinciri olmayan kripto kullanıcısına teknik bir şekilde, teknolojinin temelini oluşturan cana yakın örnekler verelim. Bunu lezzetli, eğlenceli, içerik kullanıcı merkezli yapalım. $VET #VeChain https://t.co/z9yhRVKHwH

— Dimitris Neocleous Ⓥ VeChain (@im_dimneo) 8 Aralık 2022

VeChain'in basitlik ve sürdürülebilirlik satış noktaları, hedef pazarı olan tedarik zinciri endüstrisinde büyük bir ilgi gördüğünü gördü. Ağ şimdi Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) tarafından yapılan bir araştırma makalesinde kabul edildi. Tanıma, denizcilik endüstrisinde nakliye konteynırlarının ve kargonun izlenebilirliği ve açık artırmaya çıkarılması için misli olmayan tokenlerin (NFT'ler) ve blok zincirinin kullanılması içindir.

IEEE özellikle, farmasötik ilaçların üretim aşamasından AB'de teslimata kadar izlenmesini ve izlenmesini kolaylaştırmak için VeChain'in NFT'leri ve blok zinciri kullanma konusunda kaydettiği ilerlemeleri belirtiyor.

Zincir İçi Aktivitede Yükselen VeChainThor Blok Zinciri

VeChain'in aldığı yüksek profilli övgülerin ortasında, ağ aynı zamanda zincir içi faaliyetlerde de bir artışa tanık oluyor. Ağ, hesap sayısında keskin bir artış gördü. 24 saatte 1.932.661 hesaptan 1.933.254 hesaba yükseldiler.

Ağ ayrıca, 1,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşırken, token yakma oranında yeni zirvelere ulaştı. Bu, bir topluluk üyesi tarafından işaret edilen verilere göredir.

O gün, ağın yerel para birimi olan VET, son 24 saatte %1,94 artışla yaklaşık 0,019 $'dan işlem görüyor. Kripto piyasası yükseliş bölgesine döndüğünde token fiyat artışı için hazır olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ