VeChain vakfının 2022 2. çeyreğine ilişkin mali raporu, 535 milyon dolar değerinde kripto rezervine sahip olduğunu gösteriyor.

VeChain, Dünyanın 1 Numaralı Blockchain Projesi Olmak İçin Yüz Milyonlarca Bitcoin, Ethereum, VET ve Stablecoin

VeChain vakfının 2022 2. çeyreğine ilişkin mali raporu, 535 milyon dolar değerinde kripto rezervine sahip olduğunu gösteriyor.
Şirketin 2022'nin ikinci çeyreği için kripto değerlemesi, 2022'nin ilk çeyreğine göre yüzde 44 daha düşük.
Cuma günü, Top kurumsal blok zinciri VeChain, işinin yürütülmesine ilişkin şeffaflığa olan bağlılığının bir parçası olarak 2. Çeyrek 2022 mali raporunu yayınladı. Öne çıkan noktalardan biri, VeChain'in 535 milyon dolar değerinde stablecoin, VET, BTC ve ETH rezervlerine sahip olmasıdır.
VeChain, bu yıl küresel ekonomiyi etkileyen önemli rüzgarlara rağmen, kamu blok zinciri alanında kurumsal kabulde lider olmaya devam ettiğini iddia etti. Ayrıca, önümüzdeki yıllarda VeChain Thor'un büyümesini ve yükseltilmesini sürdürmek için yeterli olacak yeterli kripto varlık rezervine sahip sağlıklı bir bilanço sürdürdüğünü ortaya koydu.

Ancak, toplam rezerv varlığı, Q1 2022 raporuna göre yüzde 44 düştü. Şirket, kripto varlıklarının değerindeki düşüşün kripto pazarındaki düşüş koşullarının bir sonucu olduğunu belirtti. Şu anda, VeChain'in stablecoin rezervleri 60.404.839 seviyesinde bulunuyor. Ayrıca vakıf, VET, BTC ve ETH'ye yayılmış toplam 474.887.226 jetona sahiptir.

Ancak VeChain, kripto rezervlerinin mevcut kripto kışında hayatta kalmak için yeterli olacağını da sözlerine ekledi. “VeChain vakfı, yarım milyar doları aşan rezerviyle kripto piyasası fırtınasını atlatmak için iyi bir konumda.”

Raporda ayrıca VeChain'in gerçek dünyadaki sorunları çözen, ticari faaliyetleri teşvik eden, dünya çapında ekonomik büyümeyi artıran ve dijital dönüşüm için sürdürülebilir bir temel sağlayan araçlar oluşturmaya odaklanmaya devam ettiği belirtildi. VeChain, son ortakları UCO Network ve TruTrace olmak üzere yakın zamanda ağına yeni ortaklar ekledi.

Rapor ayrıca VeChain'in yıkıcı ve yenilikçi uygulamalara sahip ortaklarla işbirlikleri aramaya devam edeceğini belirtiyor. VeChain'in Kâr ve Zarar tablosu verileri, en yüksek harcamalarının Halkla İlişkiler ve Pazarlamada olduğunu gösterirken, SDG Projeleri ve yasal ücretler sırasıyla ikinci ve üçüncü en yüksek harcamalardır.

Raporun Halkla İlişkiler ve Pazarlama bölümü, VeChain'in dört ay önce karma dövüş sanatları organizasyonu (Ultimate Fighting Championship, UFC) ile 100 milyon dolarlık anlaşmasını belirtti. UFC'nin, VET tokenlerindeki ortaklık anlaşmasından ödeme almayı kabul ettiğini belirtmekte fayda var. Böylece, UFC'nin VeChain'e ve yerel tokenine büyük bir inanan olduğunu kanıtlamak.

Vakıf, yeni bir Avrupa genel merkezi kurmanın son aşamalarında yasal danışmaya daha fazla para harcadığını söyleyerek, yasal ücretlerdeki artışı açıkladı. Firma, Avrupa kıtasında bir faaliyet telaşına ve benimsenmeye tanık oldu. Bu nedenle, o bölge için bir karargaha ihtiyaç vardır.

En sonuncusu, UCO Network'ün, bu tür yağları biyoyakıta dönüştürmeye yardımcı olmak için Avrupa genelinde yemeklik yağları izlemek için VeChain blok zincirini kullanması oldu. En iyi ayakkabı markası (Fibonacci Footwear) ve en iyi Ginseng Snack Producer (Shan), VeChain blok zinciri teknolojisini kullanan iki popüler markadır. Ağustos ayında yapılan bir röportajda VeChain CEO'su Sunny Lu, kurumsal blok zincirinin dünyayı değiştireceğini iddia etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ