Projenin arkasındaki ekip ayrıca, VNFT ekosisteminin ilgisini artırmayı amaçlayan her şey dahil bir topluluk olan VeChainHasNFT'leri başlattı.

VeChain, ExoWorlds ve Diğer Ortaklıklarla 4 Trilyon Dolarlık Bir Metaverse Pazarı İçin Kuruldu

Projenin arkasındaki ekip ayrıca, VNFT ekosisteminin ilgisini artırmayı amaçlayan her şey dahil bir topluluk olan VeChainHasNFT'leri başlattı.
Metaverse için toplam adreslenebilir pazarın 2030 yılına kadar 8 trilyon ila 13 trilyon dolara ulaşabileceği beklentisiyle, bu hareket daha fazla Yatırımın yolunu açabilir.
Tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olarak VeChain, son birkaç aydır endüstri lideri firmalarla birkaç yüksek profilli ortaklık anlaşması imzaladı. Yakın tarihli bir rapora göre, VeChain, ExoWorlds ve diğer ortaklıklar gibi metaverse için kuruldu. Metaverse için toplam adreslenebilir pazarın 2030 yılına kadar 8 trilyon ila 13 trilyon dolara ulaşabileceği beklentisiyle, bu hareket daha fazla Yatırımın yolunu açabilir.

VeChain, 4 trilyon dolarlık pazara hizmet edecek kadar ölçeklenebilir, önde gelen blockchain platformlarından biridir. Projenin arkasındaki ekip, VNFT ekosisteminin ilgisini artırmak için her şey dahil bir topluluk olan “VeChainHasNFTs” i de başlattı. En son raporlarına göre, hedeflenen dönüm noktasına ulaşıldığında boru hattında bir hediye var.

#VeChainHasNFTs 500'e Giden Yol AÇIK! Kilometre taşlarına ulaşıldığında, hediyeler düşecek! Kazananlar ödül kasamızdan seçtikleri NFT'yi seçebilecekler!

VeChain, Walmart İçin 700 Binin Üzerinde İşlem Gerçekleştiriyor

VeChain kısa süre önce Walmart'ın Çin merkezli yan kuruluşu ile VeChainThor üzerinde izlenebilir bir blockchain platformu oluşturmak için bir ortaklık anlaşması imzaladı. Şirket, Walmart için 3 saat içinde 700.000'den fazla işlem gerçekleştirdiğini bir tweet ile açıkladı.

3 saatin biraz üzerinde bir sürede #VeChain, dünyanın en büyük şirketi (Walmart) için neredeyse 700 bin işlem gerçekleştirdi.

İstenmeyen e-posta yok, token karıştırma yok, gerçek dünya, 1 şirket için ekonomik açıdan faydalı zincir içi etkinlik, binlerce kişi gelecek. $VET, #blockchain'in geleceğidir.

Yiyecek ve içecek endüstrisi için bir ticaret çözümü bulmak için VeChain, ASI Group ve DNV GL ile de ortaklık kurdu. Ayrıca UFC ile bir ortaklık anlaşması imzaladı. Bununla, “UFC tarihindeki herhangi bir sponsorun önde gelen UFC varlıklarına” entegrasyonu alacak. Ayrıca, UFC yeteneklerini ve sporcularını içeren özel ve orijinal içerik üzerinde işbirliği yapacaklardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ