VeChain, farklı kıtalarda ana ağ düğüm kümelerini dağıtmak için SafeTech Labs ile işbirliği yapıyor.

VeChain, Milyar Dolarlık Pazarı Fethetmek İçin VeChainThor Halka Açık Blok Zincirinin Direncini Artırmak İçin SafeTech Labs ile Birlikte Çalışıyor

VeChain, farklı kıtalarda ana ağ düğüm kümelerini dağıtmak için SafeTech Labs ile işbirliği yapıyor.
SafeTech Labs, blockchain ile ilgili teknolojinin geliştirilmesi ve yönetimindeki engin deneyimi nedeniyle bunun için mükemmel bir adaydır.

VeChain, Web3'ün benimsenmesini sağlamayı ve dayanıklı temel blok zinciri Altyapısı oluşturmayı amaçlıyor. Çabanın bir parçası olarak VeChain, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ana ağ düğümü kümelerini dağıtmak için SafeTech Labs ile ortaklık kurdu.

Bugün, VechainThor genel blok zincirinin dayanıklılığını ve sağlamlığını artırarak ana ağ düğümü kümelerini Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde dağıtmak için yetenekli işbirlikçileri SafeTech Labs ile güçlerimizi birleştirdiğimizi paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yalnızca Web3 ruhunu benimseyerek ve merkezi olmayan altyapı inşasıyla blok zincirleri gerçekten gelişebilir.

SafeTech Labs'ın vechain.network'ün ve yeni kurulan Thor ana ağ düğümlerinin arkasında olduğu biliniyor. Şirket, geçmişine göre "iş süreçlerinin dijital dönüşümünü desteklemek için Web3 API Ağ Geçidi, blockchain ve Dapp geliştirme, donanım altyapısı tasarlama ve güvenlik mühendisliği" konularında uzmandır. Ayrıca blockchain ile ilgili teknoloji ve danışmanlığın geliştirilmesi ve yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır.

Geliştiriciler için ana ağ erişim noktalarının çeşitliliğini artırmak amacıyla SafeTech, Avrupa ve ABD'de üç set Thor düğüm kümesi başlattı. Bununla, VeChain'in VeWorld Web Cüzdanı da dahil olmak üzere diğer altyapıların güvenilirliği artırıldı. Fikir, bağlantı sorunları olması durumunda kullanıcılara ek düğümler sağlamaktır.

VeChain ve SafeTech Ortaklığı, Kullanıcılar İçin Sorunsuz Bir Deneyim Yaratabilir

Tanınmış bir teknik çözüm üreticisi olarak SafeTech'in deneyimi, Vechain.network uygulamasının ötesine geçer. Aynı zamanda dünyanın ilk %100 merkezi olmayan yedekleme ve devralma platformu Inheriti'nin de arkasındadır. Ayrıca SafeTech Labs, Vechain ile diğer önde gelen blok zincirleri ve SafeKey arasındaki dijital varlıklar için Zincirler Arası yetenekler sağlayan bir Atomic Swap protokolü olan SafeSwap'in arkasındadır. SafeKey, çevrimiçi hesaplar için güvenli oturum açma, parolaların depolanması ve dağıtılmış veri paylaşımları için soğuk depolama sağlamasıyla bilinir.

VeChain ve SafeTech Labs işbirliği, VechainThor genel blok zinciri kullanıcılarının mümkün olan en kusursuz deneyimi yaşamasını sağlar. Yayına göre VeChain, SafeTech ekibiyle işbirliği yaparak altyapılarını ve dayanıklılığını yükseltiyor.

Blok zinciri çağı geliştikçe ve merkezi olmayan teknolojilerin benimsenmesi hız kazandıkça, ağ altyapısı üzerindeki işbirlikleri anahtar hale geliyor ve halka açık blok zincirlerinin dayanıklılığını ve gücünü artırmaya hizmet ediyor. Vechain, SafeTech Labs gibi uzmanlarla el ele çalışarak altyapısını sağlamlaştırıyor ve dayanıklılığını artırıyor. SafeTech ekibi ile gelecekteki işbirliklerini dört gözle bekliyoruz ve diğer şirketleri vechain ile blok zincirinin geleceğini inşa etmede bize katılmaya davet ediyoruz.

VeChainThor'un farklı endüstrilerde çözümler sağladığı söyleniyor ve şimdi dijital bir ekosistem oluşturarak küresel olarak sürdürülebilirliği ve dijital dönüşümü yönlendirmeye odaklanıyor. Blockchain kullanarak bireyler ve şirketler, fazla enerjinin yerel olarak dağıtılmasına izin vermek için sanal enerji santralleri oluşturabilir. Bu, küresel bir sorun haline gelen enerjiyle ilgili emisyonları azaltır.

Bu, fazla güç kaynağını yerel katılımcılara verimli ve etkili bir şekilde paylaşmak için merkezi güç dağıtımına olan bağımlılığı azaltarak elde edilir. VeChain en çok küresel ekonomiyi birçok yönden büyük ölçüde etkileyen bir alan olan tedarik zinciri yönetimi endüstrisi ile tanınır. Bu nedenle Blok Zinciri, minimum çevresel etkiyle kalpazanlığı önlemek için kurcalamaya dayanıklı menşe kayıtları oluşturur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ