VeChain ağı, perakende amaçlı Digital Village'ın geliştirilmesiyle gelecekte katlanarak büyümeyi öngörüyor.

VeChain, Ölçeklenebilir Metaverse Oluşturmak İçin Milyar Dolarlık Şirketle Güçlerini Birleştiriyor

VeChain ağı, perakende amaçlı Digital Village'ın geliştirilmesiyle gelecekte katlanarak büyümeyi öngörüyor.
4 milyon dolarlık fonun, markaların ve içerik oluşturucuların sürükleyici sanal deneyimler sunmasını sağlamak için gelişmiş avatar özelleştirme ve sanal mağaza oluşturmaya yönlendirilmesi bekleniyor.

VeChain (VET) ekosistemi, bir metaverse ekosistemi geliştirmek için bir araya gelen L'Oréal'in girişim sermayesi fonu BOLD ve İngiliz Moda Konseyi dahil olmak üzere birçok şirketten büyük bir temel destek aldı. BOLD, Venture Reality Fund Venrex ve diğerlerinin yanı sıra British Fashion Council, Digital Village adlı bir Fransız metaverse geliştiricisi için bir finansman turunda 4 milyon dolar topladı.

VeChain (VET) fiyatı, son 24 saatte yaklaşık yüzde 2 artarak Cuma günü 0,01894447 dolar civarında işlem gördü. Yedi yıllık, çevre dostu, kurumsal sınıf blockchain ekosistemi, yüzlerce ortaklıkla 1.643.562.580 $'lık tamamen seyreltilmiş bir değerlemeye ulaştı. Dahası, VeChain blok zinciri, 3.000'den fazla kurumsal kullanıcıdan 100 milyondan fazla zincir içi işlemle gurur duyuyor.

VeChain (VET) Ağında Dijital Köyün Geleceği

VeChain ağı, perakende amaçlı Digital Village'ın geliştirilmesiyle gelecekte katlanarak büyümeyi öngörüyor. Digital Village'ın kurucusu ve CEO'su Evelyn Mora'ya göre teknoloji, "perakendenin bir sonraki evrimini" mümkün kılıyor.

Özellikle, Digital Village, Web3 geliştiricilerini metaverse'de sürükleyici sanal deneyimler oluşturmak için araçlarla donatarak perakende ve topluluk katılımında devrim yaratıyor. Bu nedenle, 4 milyon dolarlık finansmanın, 3B dünya geliştirmeyi güçlendirmek için yeni araçlar ekleyerek platformun yeteneklerini geliştirmek için kullanılması bekleniyor. Ek olarak, fonun, markaların ve içerik oluşturucuların sürükleyici sanal deneyimler sunmasını sağlamak için gelişmiş avatar özelleştirme ve sanal mağaza oluşturmaya yönlendirilmesi bekleniyor.

Markaların ve yaratıcıların e-ticaret ve web sitesi oluşturucu platformlarından beklediği gibi, sanal deneyimler için uçtan uca basit bir çözüm yoktur.


Venture Reality Fund'ın kurucu ortağı ve genel ortağı Marco DeMiroz şunları ekledi:

…Digital Village'ın modeli, herkesin erişilebilir ve birlikte çalışabilir sürükleyici deneyimler oluşturabilmesi için sağlam, estetik açıdan gelişmiş şablonlar sağlayarak bunu çözer.

Digital Village ve VeChain ağının işbirliği, metaverse ve NFT pazar ölçeğine sorunsuz bir şekilde girmek isteyen Web3 geliştiricilerine yardımcı olacaktır. Ayrıca L'Oréal, 109 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş köklü bir Fransız kişisel bakım şirketidir.

Mümkün olan en yüksek görsel ve teknik standartlara bağlı, en umut verici start-up'larla çalışmayı amaçlıyoruz.

L'Oréal'de baş metaverse ve Web3 yetkilisi Camille Kroely dedi. Ayrıca şunları ekledi:

Çözümleri markalarımız için güçlü kolaylaştırıcılar olacak ve metaverse veya Web3'te sürdürülebilirlik, erişilebilirlik ve birlikte çalışabilirlik ideallerini paylaştığımız Digital Village ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz.

Blockchain teknolojisinin kurulu geleneksel şirketlere uyarlanmasının, düzenleyicilerin dijital pazarı destekleyen politikalar hazırlamasıyla önümüzdeki yıllarda daha da artması bekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ