VeChain'in uzun zamandır beklenen ağ yükseltmesi önümüzdeki Perşembe günü 8.10 GMT'den itibaren gerçekleşecek.

VeChain Tarihi Bir Dönüm Noktasına Ulaşacak – VET Fiyatı Patlayacak Mı?

VeChain'in uzun zamandır beklenen ağ yükseltmesi önümüzdeki Perşembe günü 8.10 GMT'den itibaren gerçekleşecek.
VeChain'in PoA 2.0'a yükseltilmesi, ağa birkaç temel özellik kazandıracak. VeChain ağındaki en büyük ağ yükseltmesi için geri sayım başladı. VeChain'in yetki kanıtı (PoA) 2.0'a ne zaman yükseltileceğini soran herkes için cevap 17 Kasım 2022'dir. Bu duyuru, VeChain topluluğunun önde gelen bir üyesi olan @eisenreich tarafından Twitter aracılığıyla yapıldı. Ayrıca yükseltmenin geri sayım sayfasına bir bağlantı verdi.

Yükseltme, blok zinciri tarihinde yeni bir dönem pazarlayacak. Yükseltme için bir tarih duyurusu, 20 Ekim 2022'deki oylama süreci aracılığıyla VeChain topluluğunun desteğini ve onayını takip ediyor. Bu arada ağ, gelecekte ağın X düğümü özelliklerinde bir yükseltme olacağını da doğruladı.

Vakıf, X düğümlerinin VeChain topluluğu ve yönetimi için her zaman hayati olacağını kesin olarak belirtti. X Düğümleri özelliği, VeChain ağının en sadık destekçileri için ek ödüller sunar. PoA 2.0 yükseltmesi tamamlandıktan sonra VeChain ağında birkaç temel özellik kullanıma sunulacaktır.

Bu tür özellikler arasında pasif bir blok kesinliği onay süreci, VRF tabanlı bir rastgelelik kaynağı ve komite tabanlı bir blok üretim süreci bulunur. VeChain geliştiricilerine göre, Nakamoto konsensüsünü ve Bizans Hata Toleransını (BFT) birleştirmek, yukarıda bahsedilen bu üç özellik ile sonuçlanacaktır.

Bu arada, VeChain ağı, VET tokenlerini stake etme kavramını tanıttı. Böylece kullanıcılar VET tokenlerini belirli bir kripto cüzdanında tuttuklarında ödül alabilirler. Geçen ay Binance US, platformunda VET tokenlerinin stake edilmesine izin vereceğini duyurdu.

Bu nedenle, diğer borsaların da yakında aynı şeyi yapması muhtemeldir. Ayrıca, kurumsal odaklı bir blok zinciri olarak, birçok şirket (özellikle Çin merkezli tedarik lojistik şirketleri) tedarik zinciri sorunlarının çoğunu çözmek için VeChain'i kullanıyor.

VeChain ile ortak olan önemli şirketler arasında Ambrosetti (bir danışmanlık firması), Venice Sustainable Fashion kuruluşu ve Walmart China yer alıyor. Ek olarak, bazı firmalar NFT'ler gibi çeşitli merkezi olmayan ürünler oluşturmak için VeChain'i de kullanıyor.

VET Fiyat Hareketi

Bu arada, VeChain fiyatı son 24 saatte yüzde 2,71 düştü ve mevcut Coinmarketcap verilerine göre 0,025 dolardan işlem görüyor. VET, çoğu kripto para birimi düşerken bile yatay ticaret yapmaya devam etti. VET'nin son kripto kışından etkilenmeme yeteneği, altında yatan gücünü gösteriyor.

VET'in son 24 saatteki fiyat düşüşüne rağmen, Binance borsasında VET'deki toplam işlem hacmi son 24 saatte yüzde 14,39 arttı. Bu, bir VET fiyat rallisinin yakın olduğunu gösteriyor. Ayrıca, diğer en iyi kripto borsalarında olumlu artışlar kaydetti.

TradingView verilerine göre, teknik göstergeler Mesleki Eğitim ve Öğretim hakkında karşıt görüşler veriyor. 10 günlük ve 20 günlük hareketli ortalamalar yükseliş gösterirken, RSI nötr. Ancak, 24 saatlik grafikteki teknik göstergelerin çoğu Mesleki Eğitim ve Öğretim hakkında iyimserdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ