DNV, VeChain ile ortaklığından fayda sağladığı için 2022'de büyük bir gelir artışı kaydetti.

VeChain, Üstün Teknoloji Sayesinde Milyar Dolarlık Şirketler İçin Gelir Artışını Teşvik Ediyor

DNV, VeChain ile ortaklığından fayda sağladığı için 2022'de büyük bir gelir artışı kaydetti.
Şirket bir önceki yıla göre yüzde 16,6 büyüme kaydetti.

2018 yılında, küresel bir güvence hizmetleri sağlayıcısı ve dünyanın önde gelen sertifika kuruluşlarından biri olan DNV, blockchain şirketi VeChain ile bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, ağını ürünlerin ve tedarikçi bilgilerinin şeffaflığını iyileştirmek ve ayrıca tedarik zincirinin verimliliğini artırmak için kullanmayı amaçlıyor. VeChain CEO'su Sunny Lu, ortaklık hakkında yorum yaptı ve müşterilerin ürünlerine olan güvenlerini artırmalarına yardımcı olacağından emin oldu.

Blockchain'in finans sektörünün ötesinde birçok uygulaması var ve DNV'nin tedarik zinciri yönetimine getirebileceği devrim niteliğindeki etkiyi fark etmesine sevindim. Müşterilerin ürünlerine olan güvenini birden çok boyutta artırmalarına yardımcı olmak için güvence ve blok zincirini birlikte birleştiriyoruz; kalite ve güvenlikten performans yönlerine.

Bugün VeChain, DNV'ye çeşitli alanlarda destek sağladı ve diğer milyar dolarlık şirketlere yardım etmeye hazır.

2022 performans raporuna göre DNV, yıllık yüzde 16,6 büyüme kaydetti. Bu, esas olarak tüm iş alanlarındaki organik büyümeden kaynaklandı.


Kilit alanlarda satın alma, gelir artışının yüzde 2,3'üne katkıda bulundu. Şirketin 2021'de beş yıllık bir strateji başlattığı ve yüzde 45'lik gelir artışı hedefine ulaştığı hatırlanabilir. Çalışan sayısı da yüzde 18 arttı. Karbon ayak izi de 2019 temeline göre yüzde 50 azaltıldı.

DNV, VeChain ile geleceği şekillendiriyor
DNV Grup Başkanı ve CEO'su Remi Eriksen, şirketin geleceğini şekillendirmekte olduğuna dair güvence verdi.

Bu belirsizlik döneminde ve sonrasında güven sağlamak ve müşterilerimizin operasyonlarını güvenli, verimli, sürdürülebilir ve uyumlu tutmalarına yardımcı olmak için güvencenin geleceğini şekillendiriyoruz.

DNV, 2022'de altı şirketi ağırladı. Rapor, şirketin brüt tonajla ölçülen toplam dünya filosunun yüzde 18'ini kaydederek dünyanın en büyük klas kuruluşu konumunu koruduğunu açıklıyor. 2023'te brüt ton cinsinden tüm gemi yeni inşa siparişlerinin yüzde 23'ü güvence altına alındı. Sayılara ek olarak, şirkete duyulan güven rekor seviyeye ulaştı. DNV'ye güvenen 2022 marka anketinde, yanıt verenlerin yüzde 82'si hizmetlerini beğendi. Bu, 2018'de yüzde 78'den yükseldi.

Müşterilerimiz enerji, dijitalleşme, sağlık, ulaşım ve daha fazlasındaki küresel dönüşümlerden ya etkileniyor ya da bu dönüşümlerin sınırlarını zorluyor. Onlar hızlı küresel değişimde ilerlerken, onlarla her adımda kilit ortaklar olarak çalışıyoruz. Can, mal ve çevreyi koruma amacımıza ulaşmak için dört stratejik sütuna odaklanıyoruz: müşterilerimiz, sürdürülebilirlik, çalışanlarımız ve ekonomik değer yaratma.

VeChain, blockchain endüstrisinde bir öncü olarak var olur ve ürünler ve bilgiler için blockchain platformlarını kontrol eder. VeChain, şirketlerin gelişen, birbirine bağlı ekosistemlerin geliştirilmesinde harekete geçmelerini ve avantajlardan yararlanmalarını sağlamak için Blockchain Biosphere for Sustainability'yi tanıttı. Bu yenilik aynı zamanda "platforma, kullanıcılarına ve paydaşlarına fayda sağlayan verimli bir etki döngüsü yaratmayı" da amaçlıyor. Sürdürülebilirliğe giden yolun uzun olduğunu kabul etse de VeChain, şirketlere herkes için ek değer yaratırken bu yaygın çevresel sorunlardan bazılarını ele alma konusunda yardım etmeye hazır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ